Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az állandó rosszulléttől a...

Az állandó rosszulléttől a hátam közepére kívánom a terhességet, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Szégyenlem is magam emiatt, mert tudom, hogy hányan próbálkoznak hiába, de annyira rosszul vagyok 1 hónapja, hogy már nem tudok örülni semminek (2. terhesség). Hányok, nagyon rosszul vagyok, nem is dolgozok 2 hete :( Egyszerűen nem látom a végét (10. hét) és a tűrőképességem végéhez közeledek. Más hogy élte túl ezt? :(

2012. nov. 2. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1. NAgyon sokan vannak igy, csak nem merik bevallani, emiatt ne legyenek rossz érzéseid.

2. Ha nagyon rossz a helyzet, akkor a nögyógyásztól kérj valamit, ami csökkenti a hányinert.

3. Sok mindenkinél beválik, hogy reggel még az ágyban bekap pár falatot, és vár 10-15 percet. Nap közben is csak nagyon keveset egyél egyszerre.

4. Ezen kivül kisérletezz, hogy neked mi tesz jót, mi az, ami megmarad benned. Nekem a citrom és tej volt, amit birtam...Szóval néha elég furcsa összetételek jönnek ki.

2012. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik terhességemnél volt így, fogytam vagy 4-5 kilót mert persze a nagyobbakat meg el kellett látni, sokszor futottam a mosdóba a fiam ovijában, meg odafelé le kellett szálljunk a buszról mert annyira rosszul voltam úgy éreztem mentem elájulok stb.

Nekem a jéghideg jégkockás igazi citromos víz segített úgy ahogy...cukor nélkül, csak a rendes citromot belefacsarva.

Ettem a b6-ot de nekem nem sokat ért, de van akinek az használ.

nem tudok mást mondani, mint hogy kitartás, nem lehet már sok hátra ebből az időszakból, nekem is hajszál pontosan 12 hetesen végetért ahogy a nagykönyvben van.

2012. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én teljesen megértelek, pedig nekem nem volt még csak kis hányingerem sem a terhességem alatt, de mikor megszültem császárral és az intenzíven voltam, ott volt egy kismama 8 hetes terhes volt és már 2 hete az intenzíven, mert annyira rossz állapotban volt. Na most ha valaki nekem azt mondja valaki, hogy öröm a babavárás így azt konkrétan kiröhögöm. Ezt nem lehet élvezni, de állítólag tényleg elmúlik. Bízz benne én szorítok neked, és kívánom, hogy holnap már ne erre ébredj.
2012. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második terhességem engem is megviselt,hánytam,hányingerem volt,sokszor ájulás környékezett a 15.hétig.Tüsszentésnél,köhögésnél becsurrant pár csepp pisi,iszonyatosan fájt a csípőm.stb.De a 15.hét után minden csodás volt. :)
2012. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 21. hétig hánytam masszívan, én is voltam infúzión, nem bírtam az ágyból kikelni sem. Iszonyú volt, akkor azt mondtam, soha többet nem akarok terhes lenni!

A hányingerem nem múlt el egy percre sem, csak miután megszültem, de még szülés után is hánytam 3x.

És mégis, ahogy elkezdett elviselhetővé, élhetővé válni az állapotom, elkezdtem érezni a babám mozgását, rögtön tudtam, hogy szeretnék még gyereket ...

A 3. trimesztert pedig úgy éltem meg, hogy folyamatosan azt mondogattam, meg szeretném állítani az időt, mert annyira imádtam a pocakomat, azt az integritást, amit a terhesség jelentett.

Kitartás, túl leszel rajta!

Jobbulást Neked!

2012. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kitartás, még 3-4 hét és elmúlik!

Én is sokat sírtam, nagyon gyenge voltam és kimerült.

De elmúlik nemsokára, fel a fejjel!!

2012. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok !!de az a "szerencsém", hogy nekem csak most a vége felé lett annyira elviselhetetlen a helyzet. 37+5 hetes társad
2012. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!