Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek ilyen játszószőn...

Van valakinek ilyen játszószőnyege? Elég nagy, elég puha? Érdemes megvenni, megéri?

Figyelt kérdés

[link]


33 hetes kismama :)



2012. nov. 2. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem érdemes ennyi pénzt kiadni rá! Keresgélj használtan,lehet nem pont ilyet, de találsz és sokkal olcsóbban! Nem is biztos, hogy a babádnak tetszeni fog! Én 2500ft-ért vettem használtan, nem ilyet ugyan, de szerintem nekik szinte teljesen mindegy, hogy milyen figurák lógnak! Annyira rövid ideig foglalja le őket, hogy nem lesz bajuk és nem érdemes újonnan megvenni! Még én sem tudom tetszeni fog e lánykánknak! :) 35hkm
2012. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 87 cm átmérő elég kicsi Ugye virágszirom hegyétől az átellenes szirom hegyéig (mérd le Magadnak).

Az tuti, hogy jó puha.

Bár nem egyértelmű, de nem biztos, hogy egymás "alá" is lehet akasztani a játékokat (úgy lejjebb ér, kisebb baba könnyebben eléri).

Nekem magasnak tűnik az ív.

Azt meg nem tudom, hogy mindegyiknél így van-e, de középen fut össze a két ív, így a gyerek fejét nagyjából középre kell rakni, a lába meg lelóg a szőnyegről, a másik vége meg kihasználatlan.

Az ára meg horror.

[link]

Nekünk majdnem ez van (gyártó ugyanaz, kicsit más az oroszlán feje). Itt lejjebb (egymásra) lehet akasztani a játékokat, de az ívek ezen is középen keresztezik egymást. Én varrtam rá négy fület, így arrébb kapcsolhattam az ívet, és így tökéletes lett. (én 6.000.- ft-ért vettem)

2012. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi és teljesen igaza van az előttem szólóknak, hogy az ív meg túl magas, egy pici 2-3 hós baba nem éri el, nagyobbnak meg már nem lesz jó mert egyet fordul és lent is van róla...

Semmiképp sem vennék már ilyet (3. babám született nemrég) az elsőnél még mi is megvettük a Brendonban a marha drága fehn terméket, puha volt az igaz de ez minden pozitivum amit el tudok mondani róla :))

A harmadik babámnál már megtaláltam az ideális méretet, ami az ikeás nagy tükrös játszószőnyi,azt nem tudom kapni e még újonnan de én használtan vettem a teszen 4000 ft volt és hibátlan állapotú. Vettem fölé egy bébi tornázó nevű állványt amin tudtam szabályozni mennyire lógnak be a cuccok, oda tettem ahova akarom és mikor megtanult forogni, csak levettem és kész. Az ikeás játszószönyi meg vagy 1 mx 1m-es azért azt jó pár hónapig tudtuk használni.

2012. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ennyi pénzt kiadni rá. Én használtan venném a vateráról. Egy tizest meg is takaríthatsz. Nagyon jó állapotút kaphatsz. Én tuti nem ezt venném. Amikor még terhes voltam, eszembe se jutott, hogy játszószőnyeg kellene. Könnyű szülést és sok boldogságot!
2012. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor lemondok erről! :)

Melyiket ajánlanátok, ami elég nagy és puha? :) Szeretnék egyet mindenképp a kislányunknak, ha megszületik!

Szívesen megnézném, hogy mit tartotok jónak, hátha valamelyik megtetszik :)

2012. nov. 2. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan ilyen volt. Valami borzasztó volt! A kislányom eleinte nem is érte el a játékokat utána pedig már kicsi volt. Hamar túl is adtunk rajta!
2012. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


Szinte nem is használtuk, de egyébként puha és szerintem elég nagy is.

Ha érdekel, és szívesen megválok tőle, megegyezhetünk :)

2012. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!