Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes tesztet csinálni?

Érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, az utolsó 4 szemet már be se szedtem. Utána volt egy kis gyenge vérzésem, és közben voltunk együtt a párommal. Most szédelgek, hőemelkedésem van, és egy kicsit rossz a gyomrom. Ez már a terhesség jele lenne?

2012. nov. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor kellene megjönnie?
2012. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg ma. De semmi eddig.
2012. nov. 2. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikorra várod onnantól kb 5 nap kell mire talán kimutatja a teszt.Én 3 dobozzal is vettem mire a 7.napon kimutatta a terhességet.Többfélét is próbáltam.A terhességi tünetek később jelentkeztek de csak minimálisan.Gyomorégés...a terhesség felénél kb. Semmi más tünet nem volt.
2012. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pontosan szokott megjönni,akkor már egész nyugodtan tesztelhetsz holnap,mert ha van baba azt ki fogja mutatni!Lehet hogy halvány pozitív lesz,de az is pozitív!

Majd írd meg mi lett! :)


Sok sikert!

Szorítok!


25hkm

2012. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fogamzasgatlo abbahagyasa utan elofordulhat, hogy par honapig nem a megszokott modon jelentkezik a mensid....alacsony hormontatalmuak mar a gyogyszerek, de ahoz epp eleg, hogy ne es teherbe amig szeded es eleg ahoz is, hogy az abbahagyasa utan meg par honapig legyen egy kis kavar benne.

Ha tesztelsz egyet nem esztesz vele semmit, csak ne keseredj el, ha 2-3 nap mulva megis megjon.

2012. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!