Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kb.2 hét van hátra a...

Akinek kb.2 hét van hátra a szülésig, hogy érzi magát? Vannak már tünetek? Nekem esténként mensis görcsök vannak .38 hkm

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én hivatalosan ma töltöttem a 37. hetet, de mivel a baba mindig nagyobb volt egy héttel, ezért akár 38 hetes is lehetek. Szóval jóslóim vannak, néha derékfájással vegyülve, néha meg semmi bajom, annyit eszek mint egy ló, aztán meg szenvedek a gyomorsav miatt. :)

Nyákdugóval még nem találkoztam, méhszájam zárt. Még van sajna, de remélem már nem sok!


Te hol fogsz szülni? Várod már? El vagy már készülve? Apás szülés lesz? Hanyadik gyerkőc?


Boldog babavárást, könnyű szülést, jó babázást!

2012. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én kedden töltöm a 38. hetet. Fáj a hátam egész nap, pedig még csak nincs is nagy hasam. A szeméremcsontom egész nap fáj, de inkább este ha kicsit kintebb nyitom a lábaimat, pl "lemászok" az ágyról. Szeretnék már én is túl lenni rajta, de még zárt méhszáj, viszont a ctg-n már 3 hete szép fájásokat mérnek, amiket én nem is érzek. Kecskeméten fogok szülni és apás szülés lesz. Nálatok? Ja második baba.
2012. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!