Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhesség esetén...

Pár hetes terhesség esetén normális, hogy esténként úgy érzem, hogy mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,nekem annyira volt ez az érzés hogy betétet is tettem be ha véletlenül megjönne,aztán teltek múltak a napok és nem maradt más mert elmúlt ez az érzés hogy vegyek egy tesztet...na ő most itt csücsül a pocimban idestova 12 hete;)
2012. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így éreztem.
2012. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. El fog múlni idővel.
2012. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én a 4. hét óta érzem, most járok a 9. hétben.
2012. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális :) én pont emiatt nem hittem el hogy tényleg baba lenne, betétet is hordtam, mert sokszor azt éreztem hogy na most megjött, de nem volt semmi sem :) végülis csak elmúlt az érzés és tényleg baba van, 29 hete itt lubickol a pociban :)
2012. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. :)
2012. okt. 11. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egészen a 10hétig meg volt ez az érzés. Most 14+3napos vagyok:)
2012. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvolt az érzés én is sokáig azt hittem megjön mert nem tudtam baba van:-) aztán a 7héten meg is jött jól ránk ijesztve de semmi probléma nem lett belőle bele estem azok közé akik menstruálnak terhesség alatt! Azotta itt izeg mozog a pocakomban a kisfiam:-) jó babavásárt! Üdv 20hetes kismami
2012. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!