Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes és 3 napos kismama...

4 hetes és 3 napos kismama vagyok ez normális?

Figyelt kérdés
teljessen be keményedett a hasam vagy is csak köldök alatt és ha a szeméremcsontomnál megnyomom a hasam akkor érezni lehet egy kis göb szerüséget vagy is nem tom mihez hasonlitani normális hogy ezt már érzem vagy méhenkivüli lehet orvosnál még nem voltam 6 hettesen akarok elmenni ?
2012. nov. 2. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném, hogy a méhedet éreznéd. Szerintem menj hamarabb dokihoz, és mondd el, hogy mit észleltél.
2012. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2012. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért akarsz csak 6 hetesen menni? Menj hamarabb, ne viccelj már.
2012. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h 4 hetes vagy?
2012. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: ne nyomogasd a hasad, inkább akkor ne várd ki a hat hetességet, legfeljebb nem látják még az élő magzatot és még egyszer mész. De ne nyomkodd.... én az első terhességemet így vesztettem el - nem tudott beágyazódni, mert a doki rányomott a petesejtre, mialatt az úton volt a méh felé... :( (Onnan tudom, mert életemben először késett és először voltunk védekezés nélkül, a doki meg az akciója után szabad szemmel is látta, hogy egy jó nagy petesejt van úton.)


Hogyne tudná. Aki tudja magáról, hogy terhes, vagy előre készül, az napra pontosan tudja, hogy hány hetes terhes, mert az utolsó menzesz első napjától számítják az orvosok is.

2012. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!