Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öthetes kismama vagyok. Nincs...

Kerord kérdése:

Öthetes kismama vagyok. Nincs hányingerem, és nem feszül a mellem. Érzékeny de ennyi. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.Én közel 8 hetes voltam mikor megjelentek a tünetek.A cicim nekem is csak érzékeny volt.
2012. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 9hetes és a mai napig csak a mellfájdalmam volt. Semmi más tünetem nincs jó talán a kávé illat undor.
2012. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hebaba ***** válasza:
Igen normális. Nekem is csak a 8. hét körül kezdődött a hányinger és el is tartott a 16. hétig. De nekeme pl. nem feszült a mellem, csak egy kicsit, de nem volt vészes. Mindenki más. Sok barátnőm meg sem érezte, hogy babát vár, annyira tünetmentes volt az első trimeszter.
2012. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze. Minden terhesség más és más (ezt majd a védőnő is elmondja). Én a 17. hetet taposom, az első 3 hónapban semmi bajom nem volt. 1,5-2 hete kezdett szurkálni a méhem és érzékenyebb lett a mellbimbóm...de ennyi.

Gratulálok! :)

2012. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugtattatok ! :)
2012. szept. 2. 18:41
 6/13 anonim válasza:

sziasztok


Én is a 6-hétben vagyok és szinte semmi tünetem nincs ,csak talán néha a megjön érzés van ,de szerintem minden rendbe van ))))pénteken megyek dokihoz.

2012. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csilla 33.

Ilyen érzésem nekem is van. Szerdán töltöm a hatodik hetet.

12-én megyek vizsgálatra.

Írd majd meg légyszíves mi volt az orvosnál... :)

2012. szept. 4. 11:05
 8/13 anonim válasza:
Ma voltam a dokinál. Növekvő petezsákot látott Csu:12x10 bár ezt nem tudom mi))) YS 3.4x3.6mm szabályos. Azt mondta növekszik és jó 3 hét múlva kell visszamennem. Annyit mondott még hogy szívhang is lesz minden rendbe van)) Remélem veled is minden rendbe)))
2012. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csilla 33.

Örülök hogy minden rendben veletek.:)

Szerdán betöltöttem a 6. hetet,csütörtök hajnalban,megkezdődött a rosszullét! Hányinger,hányás... émelygés. Tehát nem úszom meg könnyen! :)

2012. szept. 8. 08:53
 10/13 anonim válasza:
Tegnap este vérezni kezdtem , bementem a korházhoz megnézték Uh hematómát találtak a petezsák alatt .De hála Istennek a vérzésem megszünt, a baba jól van . viszont éjjel ismét vérezgettem ma reggel visszamentünk és hála Istennek a hematómának nyoma sincs ,és vérzésem sincs ,szívhang rendbe van. Remélem utolsó veled is minden rendbe van.Írj majd ha van kedved)))
2012. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!