Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ártana egy kis szex? Valakinek...

ártana egy kis szex? Valakinek bevált?

Figyelt kérdés

39 hetes elmúltam második baba,2 ujjnyira nyitva durva jóslók,nyákdugó folyamatosan megy el már több-több napja.

kínlódás az egész..

gondoltam egy kis jó szex beindíthatna valamit végre?

persze nem durván de hátha a méhszáj piszkálása csodát tenne..

hétfőn megyek amnioszkópiára ha addig nem történik semmi


valakinek ez bevált?...



2012. nov. 3. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:

és még azt hallottam hogyha belém élvez,

a sperma tartalmaz valami anyagot ami hat a méhszájra


persze azért nem akarom hogy baj legyen,végül is nyitva vagyok félnék hogy a burok megreped a sperma miatt.


vagy hülyeségeket képzelgek???

2012. nov. 3. 15:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja szültem, ugyanúgy 2 ujjnyira voltam tágulva, mint Te, mikor a doki megvizsgált. Azt mondta, ha aznap éjjel szülni szeretnék, akkor bújjunk össze Apával és meglesz az eredménye. Fáradtak voltunk, nem bújtunk össze, illetve nem úgy. :o) Hajnal 2kor mégis beindultak a fájások. Nekem elég volt a vizsgálat:o)

Próbáljátok ki, de csak óvatosan. Semmit nem veszítetek!:o)

2012. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jajj :)

amúgy már a 37 hét óta nyitva vagyok szűk két ujjnyira ha azóta nem tágultam.

egyszer már összebújtunk,de nem volt az igazi nem olyanok voltak a körülmények :)


na de ma akkor ! :) amúgy is hiányzik a szex pár hete nem csináltuk.

2012. nov. 3. 15:23
 4/5 A kérdező kommentje:

egyébként a spermát azért kérdeztem mert mikor régebben pár hónapja egyszer engedtem hogy belém élvezzen meg anélkül is,sajna begörcsölt a hüvelyem szó szerint,meg a combom is


inkább nem szexelünk akkor nem akarok begörcsölni vagy hogy a babának baja essen

2012. nov. 3. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A "valami anyag" a prosztaglandin hormon, aminek méhszájpuhító hatása van.

Emellé ha orgazmusod is van, akkor az meg oxitocint termel, ami a méhösszehúzódásokért felelős.

Elképzelhető, hogy beindítja, meg az is, hogy nem.


Nekem mindig csak néhány órán át tartó gyengébb fájásokat csinált.

Tapasztalat, hogy a baba akkor indul, amikor ő akar, és ez is a legjobb, szóval bármilyen nehéz is most, hidd el, hogy már nincs sok hátra és mindkettőtöknek az a jobb, ha ő irányít.

Bármilyen praktika akkor segíthet csak, ha már tényleg indulni akar az a pici.

2012. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!