Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolat? Bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat? Bevált valakinek? Vannak még hívei? Milyen és HOGY mondtad el párodnak hogy ezt akarod?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 10:36
1 2
 1/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nekem bevált, mondhatnám tökéletesen.

Nem én élek nyitott kapcsolatban, hanem a szomszéd házaspár. Aranyos, kedves teremtés a feleség, és igen, én feltétlen híve vagyok a nyitott kapcsolatuknak. :-D

2012. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Előző: looool. :D
2012. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy első!!! :)
2012. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
xD epic win
2012. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt nyitott kapcsolatom, és nem is lesz.

Én személy szerint semmi értelmét nem látom


Volt egy ismerősöm egy párocska, ahol a lányt ismertem, és nyitott kapcsolatban éltek a pasi szerette a lányt, rettenetesen!

A csaj még is hetente velem dugott, a pasija meg mit sem sejtett róla, és örült h vidám nyugodt a barátnője.

2012. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem ilyen csak akkor működhet, ha 1) nagyon rég együtt van a pár 2) rég nem akarnak szexelni egymással (+3) együtt akarnak maradni)
2012. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
#5: ezt nem nyitott kapcsolatnak hívják, hanem megcsalásnak. A kettő nem ugyanaz.
2012. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Dottorre ***** válasza:

Szerintem nyitott kapcsolat két módon lehetéges. Vagy a 2 fél nem szereti egymást, és csak a testiség miatt vannak együtt, és akkor miért ne lehetne mással is kavarni, vagy a két fél már nagyon régóta van együtt (értsd 10-en-20-on éve) és egy kis változatosságra vágynak.

Személy szerint baromságnak tartom a nyitott kapcsolatot. Ha valakit meg akarok csalni, akkor inkább nem maradok vele. Ha meg csak a szex miatt kell, azt szexnek hívom és nem nyitott kapcsolatnak.

2012. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vannak-e a nyitott kapcsolatnak hívei, azt nem tudom, mert ahogy én látom, ez egy szükséges rossz.

Mert én úgy élem meg, hogy valami miatt hozzá vagy láncolva egy emberhez, akihez érzelmileg, szexuálisan semmi közöd, elveszed magadtól az esélyt egy normálisan kibontakozó, harmonikus párkapcsolattól.

Nem könnyű elfogadni a tényt, hogy akihez hozzákötötted az életed, azzal soha nem fogsz normális párkapcsolatban élni.

Persze létezhet olyan eset is, hogy valaki működő (vagy viszonylag működő) párkapcsolatban "választja" a nyitottságot, de szinte biztos vagyok abban, hogy ez az egyik félnek nagyon nagy frusztrációt okoz, és csak kényszerűségből fogadja el.

A másik eset, amiről írtam, amikor már tényleg nem vágyik egymásra a pár semmilyen szinten, de válni mégsem tud.

Egyik sem jó, és kívánatos állapot, a kényszer szüli. Hogy hogy mondtam el a páromnak, hogy akarom? Nem akartam. Egyszer felvetődött, mint lehetőség, és kiderült, hogy a párom akarná, de azt mondta, "te úgysem mennél bele". Aztán amikor rájöttem, hogy tényleg semmi közünk egymáshoz, és önáltatás, hogy valaha is rendbe jön, akkor elfogadtam a helyzetet. Gyakorlatilag nem beszéltük meg, hanem így alakult, és miután már tényleg elfogadtam, hogy nem kérem számon hol van és kivel, és ugyanerre volt szükségem nekem is, akkor kimondtam.

Bár konkrétan ezt így, hogy nyitott kapcsolat, nem mondtuk ki soha! Csak annyit, hogy nincs egymás felé elszámolási kötelezettségünk.

2012. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én több mint 10éve vagyok a párommal,konkrétan a nyitott kapcsolatnak nem vagyok hive,amire itt a kérdező gondol.De uj dolgok érdekelnének,pl egy szimpatikus párral egymás elött szeretkezni,szerintem nagyon izgató lehet,és biztosan feldobná az ellaposodott szerelmi életet.
2012. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!