Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hetesen lehet előtej?

16. hetesen lehet előtej?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdtem bele a 16. hétbe, és észrevettem, hogy pár csepp átlátszó folyadék jön ki a jobb mellemből. Ez már lehet előtej? Ha igen, nem baj, hogy már most "megindul"? :)

Ez azért is érdekes számomra, mert alapjáraton kismellű vagyok, és még a mellem se nőtt semmit se a terhesség kezdete óta, szóval nem éreztem semmi változást...



2012. nov. 3. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


nekem is pont 16 hetesen volt először! én csak azt vettem észre, hogy átázott a ruhám jobb mellemnél! Aztán semmi nem történt... este nagyban újságoltam a Páromnak a hírt, amikor is a bal mellemnél is átázott a ruha... aztán semmi! 32 hetesen volt újból szintén ilyen ruhaátázós történet... pici mennyiség volt ez is (pár csepp)... minden jót Neked! :) 34 hkm

2012. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hetes voltam amikor megindult, de nem minden nap van, 2-3 naponta rettentő sok jön ki, aztán pár napig semmi, aztán megint kezdődik :)
2012. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szintiatina ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok és nekem nincs semmi. Ez baj?
2012. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!