Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? Egy hetet nem...

Terhes lehetek? Egy hetet nem bírok ki ilyen kétségek között!

Figyelt kérdés
Április 1-én volt az utolsó mensim! Április 20.-án voltunk együtt a férjemmel! Most május 19.-én voltam dokinál,mert nagyon kicsit véreztem/egy tisztasági betét ázott csak átt,azis inkább vízszerű volt/,a doki egy hét múlva rendelt vissza ultrahangra és azt írta a papíromra,hogy"12.5x7 mm petezsáknak tünő képlet"!
2008. máj. 22. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Hát, ezek szerint babád van! Azért írt még csak petezsákot, mert nagyon pici, egy hét múlva viszont már szívhangot is fogsz látni, hallani.

Gratula, üdv, 32 hetes kismama

2008. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De mit mondott a doki? :)

Egy szo nelkul irt vmit a papirra es elkoszont? Nem mondta, h gratulalok babat var, vagy gratulalok, itt van egy petezsak (nekem ezt mondta) vagy lehet, h babat var, jojjon vissza, mert meg nem latszik tisztan, vagy mit?

2008. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos doki annyit kérdezett,hogy szeretnék-e babát és azt mondta,hogy még lehet,hogy túl korai illetve túl kicsi,de nem nyugtatot meg és nem is gratulált! A nőgyógyász akihez utánna vissza kellett mennem,annyit mondott,hogy lehet hogy elhalt az embrio! Azóta tiszta ideg vagyok!
2008. máj. 22. 20:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idős lehet a picur?
2008. máj. 22. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A menzeszed szerint már 8 hetes terhes lennél, amikorra már látni kéne - elvileg - a babát, és a szivecskét is legtöbb esetben. Április 20 óta nem votlatok együtt? mert lehet hogy később fogant a baba, és azért nem látni még mást mint a petezsák!


Kitartás, és a jövőben SOSE gyere el az orvostól kérdésekkel a fejedben. Az a dolga hogy mindent elmondjon amire kíváncsi vagy!!!

Szurkolok hogy minden rendben legyen!

2008. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a hülye nőgyógyászom a 7. héten, mivel még csak petezsákot látott, hogy lehet, hogy elhalt az embrió. Tiszta ideg voltam a köv. ultrahangig...ma pedig már 32 hetes vagyok. Sztem azért nem gratulált még neked a doki, mert ilyenkor még minden lehetséges, viszont ami tény: a petezsák már ott van, amibőlm baba is lehet!Kimásoltam neked az ápr. 1-i mensid alapján:

A terhességed számokban


A szülés várható időpontja: 2009. 01. 06.


A fogantatás feltételezett időpontja: 2008. 04. 15.


Terhességi hét: 8


You are in month: 2


Terhességi hét és nap: 7 weeks 2 days


A szülésig hátralevő napok száma: 229

2008. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztatást!

Kezdek kicsit nyugodtabb lenni!

Április 20.-a óta nem voltunk együtt,mert sajnos a férjem ritkán van itthon!

2008. máj. 22. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem nézz inkább más doki után majd , mert 4-6 hetes terhességet is meg tudnak állapitani. Nem értem a dokidat. Terhes tesztet csináltál? Az ha pozitiv akkor az 95% -ban úgy is van.

Sok szerencsét!

2008. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De amúgy a petezsák ( mert az elején csak az látszik) az már elég biztató jel.
2008. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A tesztem /május 12.-én csináltam/pozitiv lett!
2008. máj. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!