Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napja volt eü. Kaparásom...

9 napja volt eü. Kaparásom vetélés miatt. Kb.4 napig véreztem utána csak nagyon kevés rózsaszín folyás volt. Viszont ma este újból piros vérzésem van. Ez normális? Mikor jelentkezik az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Bevettem az Ergam cseppeket amit felírt az orvos és miután elfogyott a vérzésem is elmúlt, most viszont újra vérzek. Tegnap este ittam 2 pohár vörösbort és egy dobozos sört, de nem egyszerre, hanem 3 óra alatt. Nem tudom lehet-e ennek köze hozzá.
2012. nov. 4. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hétig de van akinek tovább is tart a vérzés, ugyhogy nyugi nincs semmi gond. Az alkohol ezt nem befolyásolja.

Az első menstruáció nekem vetélés után 25. napra jött meg.

2012. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogyhogy pár napig alig volt valami, most meg közepesen erős és rendes piros?
2012. nov. 4. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj vissza az orvoshoz. Komolyan! Nekem az első eü. kaparás után pár napig volt vérzés csak, a 2. után viszont nem múlt el, újra és újra visszatért. Sajnos a dokim szabin volt, más csinálta a műtétet, hozzá mentem vissza és elég félvállról vette a dolgot. Olyan fertőzésem lett, hogy utána 6 hétig jártam orvostól orvosig, két hasi műtéttel hoztak helyre és ki kellett venni az egyik petevezetékemet. Nem játék!

Ragaszkodj hozzá, hogy vizsgáljanak meg rendesen, lehet, hogy meg kell ismételni a kaparást, de inkább, minthogy úgy járj, mint én!

2012. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is így volt szinte csak barnáztam mikor megint rákezdtem vérezni és nagyon majd szép lassan elmúlt teljesen, lehet bent maradt még a vér és most távozott
2012. nov. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mensi lesz....

Nekem ugyan ìgy vetélés miatti kaparàs után a 9. napon megjött.

"A természet nem áll le gyászolni" nekem ezt mondta a dokim.Ès tök igaza volt...

Egy hétfőn keztem el görcsölni,vérezni.Köv. szerdán kaparás.Köv. pénteken megjött.

2012. nov. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem néhány napig vagy egy hétig volt vérzésem, már nem emlékszem pontosan a műtét után. Lehet, hogy esetleg kicsit megerőltetőbb dolgot végeztél és ezért volt ismét piros vérzés (ha nem a menzesz jöt meg), én sétálgattam, túrázgattam kicsiket műtét után, és amikor picit többet mentünk, akkor azért több vérzés is volt...


A bor biztos, hogy nem tett rosszat, én minden nap megittam utána egy pohárkával, a vörösvértesteknek úgyis épülnie kellett, 1 pohár vörösbor meg jót is tesz a vérnek.


Rendes menzi nekem 6 héttel a műtét után volt, de a műtét után 2 héttel mentem ellenőrző UH-ra is, ahol megnézte a doki, hogy minden rendben van, teljesen kiürült a méhem

2012. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!