Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes kismama vagyok. Eddig...

20hetes kismama vagyok. Eddig 7kg-t hiztam. Ez sok, vagy normális?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
attol függ mennyiröl indultál. én 69kg rol indultam most 74kg vagyok 24hetsen
2012. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
64kgról kezdtem,és 171cm vagyok.
2012. nov. 5. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
nem sok elsö vagyok 170cm rel
2012. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mennyiről indultál és,hogy milyen a testalkatod.Én most vagyok 26+6 hkm és kicsit moletebb.67 kg-ról indultam az első 3 hónapban fogytam 3kg-ot és most vagyok 69kg.
2012. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 23+5hetes vagyok és 55,5kgról indultam most járok 63nál szerintem nem sok a védőmön szerint vegyek vissza pedig semmi édességet nem kívánok inkább gyümölcsöt eszem meg főtt ételt!
2012. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 63ról indultam.elírtam :)
2012. nov. 5. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
sok.mert a java most jön majd. ha csak ezt az ütemet tartod akkor is plusz 14-el mész szülni,de mivel a súlygyarapodás a 2. harmadban akár heti 1kg is lehet,20ig is felmehet akár. ha zavar,figyelj oda. én 20.hétig 3kg-ot híztam, odafigyeltem,mégis 10 lett a vége
2012. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig aztán nem eszek sokkal többet,mint azelőtt.Megpróbálok odafigyelni jobban,mert nagyon nem szeretnék elhízni...
2012. nov. 5. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor mozogj,20 hetesen már lehet kismamatorna,jóga. nekem azt mondta dokim,h 10-13kg az a súly ami magától is leugrik hamar, a többi viszont marad. igaza lett,12-t híztam,most 4 héttel szülés után már-10nél tartok úgy h semmit sem csinálok mert kímélni kell a hasam-császár volt. azért lesz nehezebb most majd neked,mert jön a farkaséhség,és azzal nehéz mit kezdeni,jó ha olyan ételekkel veszed körül magad amik nem nagyon hízlalnak ellenben egészségesek. én nagyon kívántam az édességet,de cvsak müzliszeletet vettem otthonra,igaz abban volt 1-2 csokis is,h azért mégis legyen csoki :) cukor helyett sztívia tablettával édesítettem,sok saláta és gyümölcs,teljes kiörlésű tészta stb. szóval próbálj helyettesítő ételeket találni.mert az emésztésed is lassabb,a szervezeted mindent igyekszik felhasználni-raktározni


de ha te úgy érzed nem zavar ha kicsit több jön fel,ha úgy látod h úgyis hamar ledobod de most jó lazítani,akkor egyed azt ami jólesik,mert a legfontosabb h jól érezd magad!!!

2012. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!