Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik! Hanyadik...

Ikres kismamik! Hanyadik héttől tudtátok megkülönböztetni h éppen melyik baba mocorog?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy emlékszem kb.a 25.héttől már tudtam,mert az A"babám eléggé fenn volt,a B" pedig lennt és haránt és örökké fészkelődött.Te hol tartasz?
2012. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

22 hetes leszek csütörtökön.

Én lent több mozgást érzek mint fent.Nem tudom h fekszenek most mert eddig mindig máshogy voltak.

2012. nov. 5. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudtam, hogy aki a húgyhólyagomat rugdossa állandóan, az az A baba. A vége felé, a 32-33. héten tudtam inkább, hogy akit kijjebb érzek, az a B baba, mert ő haránt maradt, A baba meg farfekvésben.
2012. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes sokat gondolkodtam ezen én is. én 16 hetes vagyok, legtöbbnyire lentről érzek mozgást, de jobb oldalról fentről is szoktam, bár nem tudom melyik melyik lehet de egyre aktivabban érzem, pl amikor oldalt fekszem az nem nagyon tetszik nekik
2012. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok. Talán a 22. héttől. Az egyik kislányom fejvégű, őt erősebben érzem, jobb oldalról, a lábaival ált.ban a gyomortájékomat rugdossa, másik kislányom haránt fekszik, őt balról érzem,mélyebbről, de nem olyan intenzíven. Hogy a húgyhólyagomon ki ugrál, azt nem tudom. :)
2012. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!