Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megkülönböztetni,...

Hogyan lehet megkülönböztetni, azt amikor csuklik a baba a rúgásoktól?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok,olvastam hogy lassan érezhetem a csuklását is. A 15. héttől érzem mocorogni,mindennaposan a 17.-től,eléggé aktív. Sokszor ütemesen érzem mozogni(?rúgni),de csak 4-5-ször egymás után. Ez lehet csuklás,tarthat ilyen rövid ideig? Tapasztalt kismamák írjatok!
2010. jan. 18. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ilyen korán nem lehet a csuklását érezni. Én kb. a 30-31. héttől éreztem. A csuklás apró. ritmikus, azonos időközönként ismétlődő és általában minimum fél percig tart. Nekem van olyan már, hogy fél óráig is csuklik szegényke. 40. hetes kismami
2010. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak. Én is csak kb. a 30. héttől éreztem a csuklást, egyenletes kis mozgásokat.
2010. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok és én is még csak 2x 3x éreztem. Kb 1 hete. Nagyon fura érzés, semmivel össze nem téveszthető. Majd ha az lesz tudni fogod, hogy ez az!!

meg nem "csattan" a hasadon meg sehol, hanem kis rángás szerűség.

2010. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg fogod ismerni :)
2010. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jan. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!