Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok. Ma...

29 hetes kismama vagyok. Ma voltam uh-on és azt mondták hogy kicsit több a magzat viz mint kellene. Ez miért baj? Ugye nem lesz gond? És minek a röviditése az ad? Ezek a méretek alapján mekkora lehet a baba súlya? BPD:78mm, AD:71mm, FL:59mm,

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek a méretek a koponya körfogat mellkas körfogat és a combcsont hossza lehetnek, de nem tudom, melyik melyik. azon a papíron, amin ezek voltak rajta kell, hogy legyen a súlya is grammban.

nekem is sok volt a magzatvíz, de nem volt ezzel semmi baj. jó sokáig folyt, amikor elfolyt és nagyon nagy volt a hasam, ennyi. azóta meg szeret fürdeni... :)

1 éves kismanó anyukája

2009. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A BPD-ről azt tudom hogy a koponya átmérője. Szerintem normális a mérete, max. a sok víz miatt jobban kell figyelni hogy a növésben ne nyomja el a babát.Azt nem tudom mitől termelődik több magzatvíz.
2009. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak hogy mi mit jelent:

[link]


Itt pedig a súlyát tudod kiszámolni:

[link]


És nem feltétlenül van az uh papíron a baba mérete rajta. Nekem egyiken sincs rajta sőt a CRL sem.

2009. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha több a magzatvíz, akkor a doki külön labort szokott kérni, hogy minden bacit-vírust kizárjon, küldött vérvételre? De ez csak elővigyázatosság szerintem, a KICSIT több magzatvíz biztosan nem jelent gondot.
2009. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!