Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esett valaki teherbe munkaügyi...

Esett valaki teherbe munkaügyi által támogatott tanfolyamon? Ha igen, mi történt? Végig tudta csinálni? Engedték? Kapott gyedet? Mert nekem azt mondták a TB. Nél mivel előtte volt munkám, jár a gyed.

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy tanfolyamon sem estem még teherbe.:)
2012. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mara Acoma ***** válasza:
Igen! Bár eléggé kényelmetlen volt az asztal és a közönség sem volt túl lelkes. Legközelebb inkább a tanfolyam után csinálom otthon :D
2012. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elsővel így jártam.Szeptember végén kezdődött és október vége felé derült ki,hogy baba van.Én akkor nem szóltam,nem gondoltam,h kelleni fog.11hetesen mikor bevéreztem veszélyeztetett lettem,és akkor szóltam.Írnom kellett egy kérvényt,h nem tudok bejárni,mert pihennem kellett itthon.Vizsgákra kellett csak bemennem.Nem olyan lett,mint ahogy azt szerettem volna,mert volt,aki nem tudta h miért nem járok be,azt hitte csak lógok,de nem foglalkozom vele.:) Pont abban az évben hozták be,hogy kell az 1 év munka,így sajnos egy pár nappal,de lecsúsztam a GYED-ről.Ha Te dolgoztál előtte biztosan fogsz kapni GYED-et,én előtte is tanultam azért nem járt végül.

Remélem tudtam segíteni.:)

2012. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,nem terveztem de igy alakult,és mindenképp megtartjuk,de a tanfolyamot is szeretném befejezni,ami szerintem menni is fog,csak engedjék.Még nem szóltam de lassan kell.....mert kezd látszani:)::)
2012. nov. 5. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak érdeklődtem egy tanfolyamról és megemlítettem hogy gyereket tervezünk. Azt mondták hogy akkor bele se kezdjek mert nem szabad hiányozni szinte egyáltalán még orvosi igazolással is csak nagyon keveset. Tehát ha pl. veszélyeztetett lennék és nem tudnék bejárni akkor vissza kéne fizessem a tanfolyam árát. De szerintem amúgy engedik neked befejezni ha nem vagy rosszul meg be tudsz járni. Viszont a szülés napján munkaviszonyodnak kell lenni ha jól tudom. És a tanfolyam annak számít csak akkor még kell tartson a szülés napján. Bár lehet hogy nem jól tudom. Ha a Tb-nél mondták hogy jár akkor biztos úgy van.
2012. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy egy nappal mielőtt befejezném a tanfolyamot,kérjek a munkaügyiből egy papirt miszerint odajártam,ezt bekell vinnem a TB.hez mert ők lesznek a kifizető hely,és a köv.naptól már szül.szabin lennék,mivel amint végzek rá egy hétre szülök,igy jött össze:):).Igen sokan azt mondják engedik,ha nem hiányzok,hát remélem igy lesz.Köszönöm.
2012. nov. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!