Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D Genesisnél a teljes...

A 4D Genesisnél a teljes terhességi vizsgálat genetikai UH-t is tartalmaz?

Figyelt kérdés

A honlapon leírtakat elolvastam, de nem tudom, hogy ezek a vizsgálatok mit takarnak.


Köszi a segítséget!


2009. aug. 12. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szuperek!!! Képzett szonográfusok nézik UH-on a babákat. Nemcsak babamozi, hanem orvosi szempontból is nézik a magzatot.

Én a következő terhességem alatt is hozzájuk megyek!!!! Csak ajánlani tudom!!!!


15 hós kislány anyukája

2009. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 28 hetesen voltam ott és nem csak moziztunk, hanem vizsgálták is a babát. Megnézték mindenét, a szerveket, szívét, gerincét, áramlást a köldökzsinórban, nagyon alaposak és kedvesek voltak.

Sőt, mivel a babám aludt és épp olyan pózban, hogy nem sikerült a kukacát megnézni (már tudtuk, hogy fiú, de jó lett volna a megerősítés), így ott voltunk bő másfél órán át, ugyanis félidőben sétáltattak, csokit, kólát hoztak és türelmesen mindent megpróbáltak, hátha felébred a babám. Még az én veséimet is megnézték, hátha a forgolódás felébreszti. Végül semmi sem segített és felajánlották, hogy menjünk vissza máskor ingyen annyira, hogy megnézzék a nemét, de már nem éltünk ezzel a lehetőséggel, mert épp utazás előtt voltunk.

A képek és a felvétel is nagyon szép lett, a vizsgálat elejétől a végéig rajta van a dvd-n.

Most várom a 2. babát, ha fizetnének, akkor sem mennék máshova...

2009. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!