Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a teszten a második...

Nektek a teszten a második csík olyan erős lett mint az ellenőrző csík?

Figyelt kérdés
Nem várt előtt 4 nappal nagyon halvány csíkom lett azóta erősödött napról napra,ma megint csináltam erősebb az eddigieknél a csíkom de nem annyira sötét mint a kontroll csík.Vaterás teszt.One step 10-es érzékenységű.
2012. nov. 6. 11:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam hogy terhességi tesztről beszélek.:-)
2012. nov. 6. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
arra nem emlékszem milyen teszt volt, de a nem várt napján olyan erős volt a 2. csík mint az első :)
2012. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és délutáni pisiből csináltam. (1. vagyok)
2012. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az első tesztet aznap csináltam mikor meg kellett volna jönnie. Akkor a második csík egész halvány volt. Aztán utána csináltam még két tesztet egy hét múlva mert nem akartam elhinni hogy tényleg sikerült a baba. Azok már teljesen jól látszódtak. :)
2012. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is teljesen jól látszódik csak nem annyira erős a színe az én csikomnak mint a kontroll csík.Majd csinálok még pár nap múlva.Lehet ezen a fajtán nem is lesz annyira erős.
2012. nov. 6. 12:11
 6/9 Adri baba ***** válasza:

Szia!! Nekem most kene megjonnie de ez egy ket nappal ezelotti teszt..az elotti nap olyan halvany volt h szinte csak en láttam!!!

Meg igy is kellett neki vagy 3 perc hogy kijojjon a csik,alacsony a Hcg szint meg hiszem meg csak 9re nem varom :)


[link]

2012. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján délutáni pisiből:

[link]

2012. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha hazaérek ami későn lesz,lefotózom az eddigi teszteket és feltöltöm.

Úgy látom hogy napról napra erősebb csak nem tudom hogy törvényszerűen egyforma sötétnek kell-e lenniük.Én nem is ilyen fajta tesztet használok hanem vékony kis papír csíkszerűt.Veszek majd egy ilyen műanyagosat is és kipróbálom.Az enyém is teljesen egyértelmű pozitív,de azért kipróbálok egy műanyagost is.:-)

2012. nov. 6. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Várjuk a képet,de tök mindegy mennyire erős a csík...a csík-csík alias baba. :)
2012. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!