Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso, , Beultetes utan 12...

Macika 30 kérdése:

Elso, , Beultetes utan 12 napon vagyok, csinaltam egy tesztet, de 1 csik lett, nem lettem meg beteg de a mintha megjonne fajdalmakat erzem, Mar turelmetlen vagyok es nem tudom mire gondoljak? Terhes lehetek? A valaszt elore is koszi. Szep napot

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 15:43
 1/10 A kérdező kommentje:
valaki aki tul van mar,tud irni tapasztalato?
2012. okt. 29. 16:05
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm így volt.

Tesztet nem csinált,de minden megjön érzése volt.

A második lombikja sikerült.


Nekem a mindjárt megjön érzés babát jelentett,szóval nem vagyunk egyformák.

Milyen erősségű teszted volt? Ha 10-es és negatív lett reggeli vizeletből előfordulhat,hogy nem sikerült:(

2012. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen teszt volt,elso teszt amit eletembe lattam,delutan csinaltam,de nagyon sokat segitett a valaszod,koszonom szepen
2012. okt. 29. 16:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért reggeli pisiből csinálj,ha még egyszer rászánod magad.Az biztosabban mutatja.

drukkolok neked!

2012. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok koszi szepen kedves vagy
2012. okt. 29. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
mi lett a teszt eredménye?
2012. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat sajnos nem sikerult! most csak bankodom,es mintha elveszett volna a vilag!
2012. nov. 10. 08:34
 8/10 A kérdező kommentje:
kerdeznek meg valamit,magyar allampolgar is vagyok,de romaniaban elek es dolgozom,hogyan tudnam igenybe venni a tb kartyat hogy megkapjam az 5 finanszirozast milyen modon lenne ra lehetosegem,nalunk nins ilyen,es penzunk nincs hogy ujra kifizesuk,de meg probalkoznek,tudnal ebben segiteni,koszi
2012. nov. 10. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

sajnálom:(


azt nem tudom mi a menete,de attól,hogy magyar állampolgár vagy nem jár.

Az kell,hogy itthon fizessél Tb-t.

Megkellene kérdezned telefonon az egészségügyi pénztártól,ők biztosan tudnak segíteni.

2012. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy fizetnem en,csak az a kerdes hogy lehet fizetni ha nem dolgozom ott es nerm elek ott!! ha segitenel megszerezni a telefonszamat akitol megkerdezhetem azt megkoszonnem ! koszonom szepen hogy valaszolsz nekem szia
2012. nov. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!