Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt november végére...

Vannak itt november végére kiírt kismamák?

Figyelt kérdés
Én nov. 25-re vagyok kiírva, de már eléggé odavagyok már csak a szülés gondolatától is. :) Ti, hogy vagytok, féltek a szüléstől.?
2012. nov. 6. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem szabad félni!!(meghosszabitja a vajudást)..

Én dec.6ra vagyok kiirva az ötödik babámmal.

Nyugi,ne figyelj oda ha ilyesztő dolgokat mesélnek és olvasni sem!!Nem lesz gond!vannak josló fájásaid?most töltöttem 36.hetet.te?

2012. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dec. 6-ra? :) De jó. Neked akkor a Mikulás hozza a legszebb ajándékot! Igen, tudom, hogy nem kéne félni, de azért ez nem olyan egyszerű. Nem is nagyon olvasok szülési történeteket, mert nem akarok elretteni, meg az enyém amúgy sem olyan lesz mint másé. Én szombaton töltöttem a 37. hetet, de senki nem mondaná meg. :)
2012. nov. 6. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem már megszületett a babám, csak meg akarlak nyugtatni. Én rettenetesen féltem a szüléstől, egyrészt azért mert nem bírom a fájdalmat. Másrészt mert mindenki szekált, hogy pici, vékony vagyok, keskeny a csípőm és nem tudom majd megszülni. Ennek ellenére nagyon könnyű szülésem volt. 37+4 hetes voltam (ja és nagyon kicsi hasam volt), mikor este 7-kor kezdődtek a fájások (de ezek még nem voltak olyan erősek) aztán fél 10 után elfolyt a magzatvíz és 22:55-kor már a kezemben volt a babám! Sosem gondoltam hogy ilyen könnyen meglesz.

Úgy hogy ne izgulj! Legalább olyan könnyű szülést kívánok neked mint az enyém volt!! :)

2012. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatást! Én is vékony vagyok és kicsi a pocak benne picike babával, de nem bánom, ha nagyobb lenne valszeg egész nap csak feküdnék. :) Általában azt veszem észre magamon, hogy hajlandó vagyok túl stresszelni a dolgokat, és mindig jobb sül ki belőle mint amilyennek gondoltam. Úgyhogy remélem, hogy tényleg nem lesz gáz.

Boldog Babázást Kedves Második! :)

2012. nov. 6. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, én nov. 30-ra vagyok kiírva, de mindenképp előbb fog születni, mert progis császár lesz. Én is nagyon izgulok, második babánk, de az első természetesen született. Félek, de nagyon várom is, és hidd el, minden fájdalmat, szenvedést elfelejtesz, amikor meglátod ŐT. :)

Kapaszkodj ebbe, amikor úrrá lesz rajtad a félelem! Ez nem olyan, mint egy migrén, aminek semmi értelme... Csodás ajándékot kapsz a szenvedésért cserébe!! A legjobbakat kívánom neked!

Hol fogsz szülni?

2012. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Encike008 válasza:
Én 15-re vagyok kiírva.... De már nem tudok másra gondolni csak a babázásra. Az elsőt várom és nem tudom mikor mit hogyan kell. Én nem a szüléstől félek inkább az utána következő dolgoktól... A Picúrka gondoskodásáról!!!
2012. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Nov.18-án fekszem be a szülészetre,ha addig be nem indul a szülés.

Első baba,a szüléstől nem félek,nem tudom milyen lesz.

Én inkább a kórháztól félek,mert nem tudom a nyelvet(Romániában szülök).

De már alig várom hogy a karomban tarthassam a lányomat :)


Mindenkinek könnyű szülést.

2012. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nov 25-re vagyok kiírva és én már nagyon várom! Első baba, gondolhatod, eléggé kettős érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban. Engem maga a szülés annyira nem rettent el, inkább a szülés utáni napok, hetek, hogy úúúristen lesz egy gyerekem, és hogy fogom én ellátni őt, mi lesz ha nincs tejem, mi lesz ha fordítva adom rá a pelenkát meg ilyenek. :) De szerencsére lesz segítségem, úgyhogy nagyon nem tudom elrontani.


Ne félj a szüléstől, gondolj arra, hogy minden fájásnál van durvább, és ez még csak a kezdet. Úgyhogy ha a végén is ezt gondolod majd, még te fogsz meglepődni, amikor közlik veled, hogy kint van a feje. :)


Apás szülés lesz? Csak mert Apa sokat tud ám segíteni, hogy ne félj!


Szép babavárást, jó babázást!

2012. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont november 25-re vagyok kiírva, mint Te, csak nekem hatalmas a pocim benne egy nagy babával (állítólag). Második gyerekünk lesz, és félek a szüléstől, mert az első császár volt, a mostani még nem tudom, hogy lesz.
2012. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én Kistarcsán fogok szülni. Voltam is megnézni a szülészetet, nagyon otthonosnak néz ki, meg ugye

nem is rég lett felújítva. Van fogadott orvos meg szülésznő is, és bízom a tudásukban. Jó ötlet, hogy arra gondoljak, hogy van ennél (fájásnál) rosszabb is, ki fogom próbálni. De érdekes én annyira a szülés utáni időszaktól annyira nem félek. Azt tudom, hogy béna :) leszek, de senki sem csecsemővel születik a karjában. :D Úgyis belejövünk, úgyhogy én meg azt mondom, ettől ti ne féljetek. Ott lesznek a csecsemősök, lehet tőlük kérdezni, és biztosan segítenek, nem beszélve a családtagokról. Én is mindenkinek könnyű szülést kívánok akire vár, aki meg már babázik, annak is jó babázást, és sok kistesót! :)

2012. nov. 6. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!