Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Volt olyan napotok,...

Kismamák! Volt olyan napotok, amikor semmilyen tünetet nem éreztek/éreztetek?

Figyelt kérdés
14+2 hkm
2012. nov. 6. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, aztán másnap rákontráztam.
2012. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem szerencsére az egész várandósság problémamentes volt, nagyon gyakran volt olyan érzésem, mintha nem is lennék terhes.


Sőt, pont ma is éreztem a buszon ülve, hogy mintha teljesen "normális" lennék, mintha a régi énem ülne a buszon.

Aztán persze mikor leszálltam elkezdett fájni a hasam alja, de még a mai napig vannak ilyen perceim, mikor el is feletkezem az állapotomról.


37 heteskm

2012. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Encike008 válasza:

Nekem a terhesség alatt a pocakom növekedésén kívül semmilyen más tünet nem mutatkozott. Nem volt hányás meg reggeli rosszullét. Az elején sokszor magam se hittem el hogy tényleg Picúr jön.

Most 38. hétben vagyok az utobbi 4-5 héten fájt a derekam és elég sűrűn keményedett be a pocakom. Szóval mostmár ahogy egyre közeledek az időponthoz egyre többet és jobban fáj, hol a hasam alja hol a derekam.

Nekem szerencsém van volt mert nem vizesedtem, remélem nem is fogok már!

Kb ennyi :)

2012. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 8.héttől megszűnt a hányinger, étvágytalanság, így onnantól kb. a 16. hétig, amíg nem kezdtem el érezni a baba mozgásait, nem volt semmi tünetem. Kicsit fura volt, mert hát ott volt akkor is a baba, csak nem érzékeltem semmi jelét :) Aztán a 20. héttől meg a pocakom is elkezdtett nőni, meg kezdtem keményedni, mostmár fáj itt-ott, alvás nem kényelmes, gyomorsav is zavar..Szóval igen, volt olyan periódus, amikor semmi nem volt, úgy 2 hónapig :)
2012. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!