Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon nagyon teker bent a...

Ha nagyon nagyon teker bent a lábával a kis Tündérem akkor lehet hogy megfordulni készül? Bár amúgy is nagyon aktív baba.32 hetes vagyok és még faros a babám.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát,hogy azért teker e, azt sajna nem tudom,de nekem is csak a 38.héten fordult be.1. baba.Szóval még van remény.

De nekem azt mondták,hogy megvan annak is az oka,ha nem fordul be,nem szabad ˝zaklatni˝e miatt.Ha neki úgy jó,akkor úgy marad.

Már megvoltak a császárhoz a belgyógyászati papírjaim,mikor másnap gondolt egyet,és befordult.


40h

2009. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor azért bizakodom hogy megfordul. Zaklatni semmiképp nem akarom, így majd a forgatásba sem egyezem bele ha nem fordulna meg.

Könnyű szülést kívánok Neked!!

2009. aug. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!