Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is sokat csuklik a...

Nektek is sokat csuklik a babátok?

Figyelt kérdés
31. hetes vagyok, és mostanában egyre sűrűbben csuklik. Olyankor az egész hasam beleremeg, ami egy picit zavar, mert egy fél órán át megállás nélkül csuklik.

2012. nov. 7. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ez természetes!Akár naponta 3X is és elég sokáig.Magzatvizet ahogy iszogatja... :)
2012. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy csuklik, vagy mocorog :)) Ugyhogy egesz nap buli van odabent! De en nem erzem az egesz hasmban, leginkabb egy ponton.
2012. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 eszo ***** válasza:

én is pár hete vettem észre, hogy elég sokat csuklik..de normális dolog.

33+5 hkm

2012. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran szokott csuklani, főleg mikor valami finomat eszem :). Ez normális dolog. Én azt hallottam, hogy ettől is erősödik a tüdeje. 37 hkm
2012. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is napi 2szer csuklás van,aztán megunja mérges lesz és szét rúg:D
2012. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyem meg :) Hát igen, az enyém is csinál hasonlókat. Pl mikor pisilnem kell és nem szivesen megyek el wc-re, mert olyan helyen vagyok, elkezd bökdösni, hogy már pedig igen is menjek el :)

2012. nov. 12. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!