Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clexane-t lehet használni...

Clexane-t lehet használni trombózis veszély miatt terhesen?

Figyelt kérdés

A háziorvosom nem volt biztos benne, hogy lehet használni terhesen, belgyógyász meg csak kedden tud fogadni.

Idáig Flaxiparint használtam, de nagyon kipirosodott az injekció helye, megdagadt. Telefonba azt mondta a belgyógyász orvos, hogy irassak másik fajtát a házi orvosommal, és kedden menjek hozzá és megbeszéljük. Szóval az volna a kérdésem, hogy használta-e már valaki terhessége alatt a Clexanet.Egy kicsit félek használni.

17 hetes kismami


2008. máj. 23. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet használni,nekem haematológus írta fel.

Én az előző terhességemnél Fragmint használtam,szerintem annál kicsit kellemesebb a Clexane.Úgy értem,hogy nem csíp annyira,és nekem nem is pirosodik be a helye.

Viszont csomósodhat ez is,rá is van írva a tájékoztatójára,de eloszlik magától,emiatt nem kell abbahagyni.Csak nagyon kellemetlen ha csomós a helye,mert fájdalmas.De ez a rossz beadás következménye.

Én már elég profi vagyok sajna ez ügyben,de azért előfordul,hogy elbököm:((


Minden jót,jó egészséget.

2008. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Még az volna a kérdésem, hogy ez a piros foltok akkor maguktól el fognak múlni? Nagyon viszket, a házi orvosom fenistil kenőcsöt javasolt rá.

Mégegyszer köszönöm!

2008. máj. 23. 13:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés: a hasadba is adod, vagy csak a combodba?
2008. máj. 23. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,a fenistil jó rá,mert allergia okozza a kipirosodást.

Én felkarba adom,mert nekem ott fáj legkevésbé.

Amikor először kaptam egy tüdőembólia után a kórházba,ott is oda adták.Valahogy én ebben az állapotban nem tudom a pocakba böködni.


Üdv

2008. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!