Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti beszéltek a...

Kismamik, ti beszéltek a pocakotokban növekvő babátokhoz? Kb. mikortól, hányadik héttől hall, érzékel minket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok!:-)Majdnem 16 hetes vagyok és már szoktam vele zenét hallgatni,de nem tudom hallja e.Azt olvastam hogy a 15.héttől már hallanak elvileg.
2012. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy kb a 18-20. héttől lett az az esti rituálénk, hogy mind a ketten lefekszünk a férjemmel és elmeséljük a babának és egymásnak hogy milyen napunk volt, mi volt a munkahelyen stb.
2012. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már a legelső hetekben is beszéltem hozzá, jóéjszakát kívánok neki is, megsimizem a pocim..tudom,hogy még nem hall,de talán érzi,hogy rá gondolok :)
2012. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Feltétlen nézd meg az "élet az anyaméhben" című filmet! Fantasztikus élmény, és minden kérdésedre választ ad...Mikor kezd el hallani, érezni, érzékelni stb.

Ettől függetlenül a pici mindent érez. Már pár hetesen azt is, hogy nem-vár baba-e, vagy örülünk-e neki...De nyugodtan beszélgess neki úgy és akkor amikor jólesik! :)

2012. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, Pszichotrükkök a címe. Az első részben (0-3 éves kor) pont ír erről... Állítólag a 7. héttől érzi a rezgéseket a baba, de előtte is jó vele kommunikálni, mert csak segíti a baba értelmi, érzelmi fejlődését. Ha jól emlékszem, azt írja, hogy érzi a simogatásokat (nem rémlik, hogyan és mint, egy-két hónapja olvastam a könyvet) ilyenkor.

Szóval, minél előbb, annál jobb. :)

2012. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!