Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigyvizsgálatra küldtek...

Pajzsmirigyvizsgálatra küldtek a belgyógyászatról a terhesség 16. hetében. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ez normális? Kicsit meg vagyok ijedve.

2012. nov. 8. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom nem volt rendben a leleted, én is így voltam. csináltak egy vérvételt és egy nyaki uh-t, és ennyi.
2012. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is voltam.

Vért vettek és elküldtek pajzsmirigy uh-ra.

Szerencsére minden eredmény tökéletes lett.

De én is nagyon meg voltam ijedve.

2012. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem épp ma közölték, hogy megnagyobbodott kicsit a pajzsmirigyem. Szóval én is mehetek vizsgálatra :/

26 hkm

2012. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességem kb.10 hetében lett rossz a TSH-m, egyből hormontabit adtak rá kis dózisban, sehova nem küldtek! Szülés után abbahagytam! Mondjuk nekem volt már, hogy kiingott az érték...! De nem csinálnak ott sem vészes dolgokat, mint ahogy írták uh maximum, és ha kell hormont írnak, ha alul működik...
2012. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!