Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétás kismamák, mit lehet és...

Diétás kismamák, mit lehet és mit nem?

Figyelt kérdés

Diétára fogtak,mert 6.9lett az értékem a cukorterhelésen!

Arra lennék kíváncsi,hogy most akkor mit ehetek és mit nem?

Mert annyit tudtam meg hogy teljes kiőrlésű kenyeret,meg sok gyümölcsöt ehetek.Meg azt hogy ne egyek csokit,sütit,cukrot!Ennyi!


25hkm



2012. nov. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondta a doki, hogy mennyi szénhidrátot ehetsz egy nap? Azt neki kellene meghatározni. De általában ilyenkor 170-180 gr CH-s diétát írnak elő.

Itt egy link, olvasd el, ebből nagyon sokat lehet tanulni a CH diétáról, szerintem nagyon jó. Én jártam dietetikusnál (magán úton mert szerettem volna normális infókat) és kb ugyan ezt mondta el.

[link]

2012. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csirke salata akarmennyit. Turo natur joghurt. Gyumolcsbol nem ehetsz akarmennyit!!! Sot!

szolo banan tilos. Cukros dolgok (beleertve a gyumolcsjoghurtokat is) szinten kerulendo. Sajt sonka paprika. Csokkentett szenhidrat tartalmu kenyer. Nekem pld a teljes kiorlesutol is felmegy szoval en olyat se eszek. Peksutik tilos. 5x egyel es ket etkezes kozott min 2 oranak el kell telnie. Kozben nincs nasi!!


nehez az elejen de hidd el nem banod meg nem fogsz meghizni. :)

Egyebkent fura h 6,9nel dietara fogtak mert az nem rossz eredmeny.

33h km

2012. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is furcsálltam,hogy diéta de ha a doki mondja biztos! :)

Valahogy túlélem,már csak a pici érdekében is!


Mandarint az ehetek?

Csak mert az nagyon imádom és azt tonna számra tudom enni. :D

2012. nov. 8. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom a mandarinnak eleg magas a ch-ja. Almat egyel inkabb :). De szerintem ilyen eredmennyel nincs gond nalad.

Ha tudod merd otthon a cukrod es akkor latod h mit engedhetsz meg magadnak. Sok sikert.

2012. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a jó kívánságot! :)

Minden jót neked is!

2012. nov. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!