Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok olyan oldalakat küldeni...

Tudtok olyan oldalakat küldeni, ahol a has növekedését mutatja hétről hétre?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem tudtam segíteni :)

[link]

2012. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)) de igazából, én elég vékony vagyok, és hát rendszeresen futok, és van egy kis hasizmom is. én most 4 hetes vagyok, és valójában az érdekel,hogy vékonyabbaknak, és izmosabbaknak, kb 3-4-5 hetesen mekkora a has növekedése! :) de mégegyszer köszönöm az oldalakat! :) mennek a zöldkezecskék! :D
2012. nov. 8. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korai terhességnél még nincs semmilyen pocid...ha azt veszed h a kicsi baba is milyen aprócska pár mm mi is látszódhatna az a hasadon :) Még annak idő még elkezd látszódni mindenkinél másképp de 10-12. hét előtt esetleg a puffadást veszed észre majd :) Nekem is 15-16.héttől kezdett egész jól látszódni most meg 22 hetesen meg már jókorára nőtt :) Boldog babavárást!
2012. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, igazad van! :) csak kíváncsi voltam, hogy valakinek látszódott-e már valami! :) köszi! nekedis! :DD
2012. nov. 8. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is kíváncsi vagyok mikor kezd el nőni a pocim.Én alacsonyabb is vagyok,vékony testalkatú,a csípőm sem túl széles.szombaton már 10 hetes leszek és még csak annyit vettem észre,hogy ha fekszek, már nem süllyed be annyira a pocakom a köldököm alatt.

Várom már én is a terhespocakot,de az sem lesz baj,ha nem lesz akkora,hogy jól becsíkosodjon :)

jó babavárást!

2012. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.Szerintem tök mindegy,hogy kisebb pocid lesz-e vagy nagyobb,ha a bőröd csíkosodni akar,akkor fog is.Ha nem olyan rugalmas,úgy is fog.De ha kened testápolóval meg krémekkel hogy rugalmasabb legyen a bőröd,akkor megelőzheted.

Kívánom,hogy ne légy csíkos..bár amikor az ember babát vár,akkor nem azzal törődik,hogy jaj hogy fogok kinézni szülés után..ha meg be is csíkosodsz,szerintem ennyi áldozatot megér a baba.


14+3 hkm

2012. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem. :) akkor még várhatok a hassal! :)köszönöm a tanácsokat! :D nektek is jó babavárást! :)
2012. nov. 10. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!