Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet először észrevenni...

Hol lehet először észrevenni a pocak növekedését? Ti miből tudtátok, hogy ez már "az"? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2012. máj. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
onnan vettem eszre hogy alul mar kemeny volt es kicsit kiallt. nem puffadas mivel ejjel nappal olyan. eleg vekony vagyok, 11 hetesen mar megjelent.most vagyok 14 hetes azota nem valtozott es meg senki nem vette eszre.
2012. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha hanyadt fekszel, sima feluleten, akkor konnyebben kitapinthato a meh. Ovatosan, ha megnyomkodod a hasadat, akkor erezheted. A legjobban akkor lehet erezni, hogy mekkora es hogy hol van, ha kemenyedsz (pl orgazmus alatt).

Attol is fugg, hogy hol kell tapogatni, hogy hany hetes terhes vagy.

2012. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A köldököd alatti rész dudorodik ki.És abból tudtam,hogy az dudorodott ki:D Meg fekve háton kinyújtott lábbal pl ha a kezemet a köldök felé toltam egyenes volt,a köldök alatt meg fentebb már.De a kezdeti puffadás miatt nekem jó nagy lett hamar a hasam már.A 14.héttől max a kismama pocak is jól látható lett.
2012. máj. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Melyik irányból kezdted el tolni a kezed? Melledtől vagy a szeméremdomtól?
2012. máj. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!