Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már a félidőtől nagyobb az...

Ha már a félidőtől nagyobb az ultrahangokon a babám 1,5-2 héttel, a súlya is, plusz már 2 hete a fundus érték is majd 2 héttel megelőzi a kiirt idő szerintit, akkor valószinű, hogy tényleg elöbb fogok szülni?

Figyelt kérdés

Viszont a baba feje még magasan van, jóslók már a 32.hét óta vannak,igaz,enyhék.Most elvileg 35+3 vagyok,de az uh-k szerint 37, és a méh fundusa is már lejjebb megy...

Nem siettetem én,de azért jó lenne tudni,hogy valóban elszámolták e, mert rahedli gyógyszert kell szednem magas vérnyomásra, extrán vizesedem,fehérjém szerencsére még nincs, viszont alig tudok mozogni már jó ideje.

És még a kiságy is csak 2 hét múlva érkezik meg...

Az orvos szerint bármi lehet.Ez is,az is. Másnál tapasztalat?


2012. nov. 8. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisfiamat a 12 héttől 2 héttel nagyobbnak mérték mindig. A 36 héten már 3 fokozatú volt a lepény érettsége már magzatmáz is kezdett róla lejönni, de Ő mégis a 40 héten született meg igaz inditoztak, mert ahol szültek ez a szokás. Tehát ha nem piszkálnak meg még maradt volna bőven. Végül egyébként 4400 grammal és 56 centivel született meg.
2012. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem is nagy babára jósolják... Én azért remélem,hogy a 38.hét körül megszülök. Nehezebb volt igy szülni?
2012. nov. 8. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
szia nekem nagy gyerekeim lettek és 12napot illetve 2hetet rá huztam 32hétöl nyitva voltam 4050g 59cm és 4200g 60cm voltak:)
2012. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nagy babát nem volt egyszerű megszülni, de megérte minden fájdalom. :)

A picikéd tudja majd mikor fog jönni, csak legyél türelemmel, bár tudom a végén már nagyon nehéz.

Könnyű szülést kívánok Neked!

1-es voltam.

2012. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a korai ultrahangos méretek ilyenkor a mérvadóak, mivel ott még nem lehet akkora eltérés.
2012. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom, türelem. Nem is arról van szó, hogy türelmetlen vagyok, én inkább tényleg a méretei miatt szeretném,ha elöbb jönne. Azért nem mindegy, hogy repedek/szakadok is, vagy legalább ezt megúszom...

Remélem ezt ő is igy gondolja, és segit a mamájának, hogy minden rendben legyen.

Köszi mégegyszer és minden babásnak gratulálok!

2012. nov. 9. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora lett a babád, és mikor született végül?
2013. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!