Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 12 hetes uh-n....

Tegnap voltam 12 hetes uh-n. Este óta erős barna van meg kicsi vér. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van egy hematómám teljesen még nem szivodott fel de sokkal kissebb lett tegnap azt mondták.

Az uh n azt mondták semmi gond tökéletes baba.Jól fejlődik stb.

De a tarkóredőt mikor megmérte a csaj ugy megnyomogatta a hasam majdnem bepisiltem meg nem volt egy kellemes érzés nagyon rossz volt.utánna nem is volt semmi csak este nem tudom mitől és csak akkor van ha pisilek amugy nem látszik a bugyin semmi nem ömlik vagy ilyesmi.Csak ha megtörlöm a papiron látszik.Mindenki szabin van dokim aszisztense védőnőm senkit nem tudok elkérni.hogy tanácsot kérjek.Ma du elmegyek a házidokihoz hogy mit tanácsol.Dokihoz vagyis nődokihoz nem merek egyedül elvonatozni sajna vidéken vagyok.És félek abbantöbb kér lenne ha most nekiindulnék 3 km gyalog + vonat és onnan bkv...ne itéljetek el érte de nem tudok egyenlőre mit csinálni csak pihenni.Mit tanácsoltok?Mitől lehet megint?Mikor már szinte majdnem elmult a hematomátol a barna?Most meg megint?De ez egy kicsit másmilyen...nem görcsölök meg nem is piros a vér.Sötétbarna valami van ha megtörlöm semmi más!Lécci tapasztalatok vagy mit csináljak?Ha pesten lennék vagy lenne kocsim már rohannék a dokihoz...de igy???


2009. aug. 13. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is tegnap töltöttem a 12hetet,és én is barnázok,de én 2 hete rendesen véreztem,ömlött belölem.Elmentem dokihoz,aki látott haematomát,és azota szedek duphastont.Szigoru fekvésre voltam itélve,de azota is barnázok,néha több is,mint "csak a vc papiron".Azota is minden rendben van a babával,kopp kopp.

Én ugy tudom,h ha barnázol,akkor a haematoma szivodik fel,és jön ki is.Akkor a dokim azt mondta,h szerinte 5 napig biztosan fogok vérezni.Ez igy is volt,azota barnázok.

Amint lehetöséged van rá,menj el a dokihoz,addig pihenj,és csak pozitivan gondolkozz,mást ugysem nagyon tudsz tenni akkor.Én 3 hét mulva megyek orvoshoz.

Majd ird meg doki után,h mi volt.Kitartás:)

2009. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidet, párodat, barátokat nem tudsz felhívni akinek autója van?

Sajna nem tudom hogy mitől lehet a barnázás, mert nem volt ilyen a környezetemben, de abban tudok tanácsot adni, hogy feküdj le vízszintesen és pihenj! Ha erősödik a vérzés akkor akár mentőt is hívhatsz.

Remélem minden rendben lesz!

2009. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Már az előző kérdésedre is én válaszoltam, ne idegeskedj, most ürül ki a hematómád, az volt a lényeg hogy a baba jól fejlődik-e, és örömmel hallom hogy ige!!!! Pihenj sokat, néhány napon belül el fog múlni a barnázás, de ne idegesítsd magad mert a megemelkedett pulzusszám csak növeli az alhasi vérbőséget, és ez újabb hajszálér elpattanáshoz vezethet esetleg.... Rutascorbint írass fel a dokival, az erősíti a hajszálerek falait, csak vitamin van benne (anyósom gyógyszerész)! NYUGI, a baba jól fejlődik, most ez a lényeg!!!! A nyomogatástól nekem is fájt annak idején a hasam egész nap, estére az is jobb lesz, pihenj ma! Minden jót, minden rendben lesz!

25 hetes + 21 hós

2009. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolso örülök hogy irtál nekem:-))

Én is nagyo örülök hogy jól van a babám nagyon aranyos:-))

Párom is nyugtatgat hogy tegnap voltam minden rendben volt mára is biztos minden rendben van én is arra gondoltam hogy mivel jól megnyomogatta lehet elpattant valami...hajszálér vagy ilyesmi.De igyekszem pozitivan gondolkodni.tudom minden rendben lesz.:-)

2009. aug. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!