Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy nem veszem...

Előfordulhat, hogy nem veszem észre a nyákdugó távozását? Eléggé erős folyásom van mostanában, lehetséges, hogy emiatt nem fogom észrevenni, összetéveszthető a kettő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi észrevennéd!Kicsit véres-barnás-nyákos "dolog" a nyákdugó,szóval nem keverheted össze semmivel:-)

HAnyadik 7ben vagy amugy?

2009. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát azt biztos észre fogod venni,mert az nem egy egyszerű folyás!Az egy sűrű,fehér szintelen vagy barnás-véres-rózsaszines elég nagydarab valami!Olyan,mint egy nagyon sűrű zselé!Bocsi,másképp nem tudom leirni neked!

2009. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb szűlés előtt 1 héttel kezdett távozni a nyákdugó..szép lassan,mindig egy kicsi..én sem tudam mi az,aztán a doki megvizsgált s közölte,nyilik a méhszáj,s távozik a nyákdugó:-)aztán egy 7 mulva megszületett a Drága KisFiunk:-)
2009. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! 38.hétben vagyok, már várom nagyon, hogy legalább ennyi jel legyen, hogy itt az idő:)
2009. aug. 13. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a múlt hét kedden ment el.olyan sárgás-barnás,kicsit rozsaszines nagyobb(1-2 forintosnyi)gubacs volt,de azóta semmi jele annak hogy ki akarna bújni a kisfiam.pedig már nagyon türelmetlenül várjuk.

könnyű szülést

38+5 hetes

2009. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első terhességemnél észrevettem,másodiknál nem,mert lassan,apránként távozott.Legtöbbször észrevenni,de nem minden esetben.
2009. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!