Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete, minden nap érzem,...

2 hete, minden nap érzem, hogy mocorog a magzatom. De ma és tegnap egyáltalán nem éreztem. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Se görcs se vérzés, ami bajra utalna.

Ma töltöttem a 14. hetet.

Annyira félek:((


2012. nov. 9. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még annyira kicsit mozog,hogy ritka,ha valaki érzi. Szerintem nincs baj. Én még egyáltalán nem éreztem ennyi idősen. De ha ideges vagy,hívd fel a dokidat,vagy a védőnőt. Én mindig ezt tettem,ha bepánikoltam.
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ez megvigasztal valamennyire,nekem is volt olyan hogy 3-4 napig meg se moccant csak ha noszogattam egy kicsit.Néha ha időjárásváltozás volt akkor csinálta ezt.De inkább menj el a dokihoz és kérd meg halgassátok meg a szívhangot.
2012. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nekem (noha ekkor még nem mozgott),később volt,hogy borongósabb napokon nem akart mozogni. Noszogatni kellett.
2012. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ettem szaloncukrot, ittam kávét, de így sem mocorog:(

Vagy lehet csak máshogy fordult?

2012. nov. 9. 15:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Még milyen praktikák vannak? Ti mit éreztek noszogatás alatt?
2012. nov. 9. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna, és én is ma kezdem a 15. hetet.:) Volt hogy 4 napig semmit nem éreztem, aztán egy picit megint mocorgott. Most 2 napja megint nagyon csendes, vagy csak éppen úgy fekszik. Sztem ne aggodalmaskodj.:)

K.

2012. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még annyira pici a baba, hogy a legtöbben nem is érzik, csak általában 16-18. héttől, főleg az első babánál. Nekem még 20 hetesen is volt olyan, hogy egyszer csak napokig nem éreztem, de aztán beindult. :)
2012. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Azóta meg megállás nélkül mocorog:D megnyugodtam.
2012. nov. 9. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!