Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont mellett lehet vetélés?

Duphastont mellett lehet vetélés?

Figyelt kérdés

Igazából csak aggódok,mert szedem a duphastont,és az érdekelne ha nem élne a baba,nem fejlődne,akkor a gyógyszer ellenére is elmenne a baba,vagy bennt maradna???

6 hetes vagyok és még nem volt uh-m majd jövő7 kedden.Addig pedig rághatom akörmöm,hogy minden rendben van-e....


2012. nov. 9. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, miért kaptad? Véreztél? Én is szedtem, de elvileg ettől minden rendben lesz, ne aggódj! Csak ártasz vele! Én is a 12.hétig szedtem, minden ok volt addig is, utána is!!!
2012. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem véreztem,semmi ilyesmi,hanem volt egy vetélésem tavaly és azért szedem mióta megtudtam,hogy állapotos vagyok.Csak azért aggódom,hogy ugye ha baj lenne a babával azt a gyógyszer szedése mellett jelezné a szervezetem???
2012. nov. 9. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a duphanstot a hormonk miatt kaptad. olyan hormonokat tartalmaz,amiből a te szerevezeted esetlegesen kevesebbet állít elő, mint ami a baba megtartásához szükséges. tehát ha a babaád egészségesen fejlődik, csak a hormontermelésed nem elegendő,akkor segít a terhesség megtartásában a bogyó. ha pedig a gyógyszer mellett mégis elmegy a ababa,akkor az azért van,mert nem a hormonjaiddal van gond, hanem a babóca fejlődésével, tehát nem egészséges a magzat. és igen, ha a magzat elhal,akkor általában bekövetkezik a vetélés, ezt nem tartja vissza a bogyó.

de javaslom,ne idegeskedj, dőlj hátra és élvezd,hogy egy áldás van a pocidban! :)

2012. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!ÉN szedtem a duphastont, de még is megállt a baba szíve a 10ik héten :( A vetélés sem indult be magától, így missed ab lett a vége!Persze nem tudom, h a duphaston miatt nem indult e be a vetélés vagy alapból sem indult volna be.

De iylenre ne gondolj, veled minden rendben lesz!

2012. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia Zsófi!

Köszönöm,megnyugtattál!!!!Igazából nem érzem,hogy bármi gond lenne a babával,de akkor is bennem van az aggodalom!

2012. nov. 10. 22:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4.válaszoló!

Nagyon sajnálom!!!Eltudom képzelni,hogy milyen szörnyű lehetett ezt átélni!

És semmit nem is éreztél,hogy valami nincs rendben?

2012. nov. 10. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Szió!csak belül éreztem, mármint volt egy rossz megérzésem, azért is mentem el előbb a dokihoz :( de semmi előjele nem volt :( De nem akarlak megijeszteni!veletek tuti minden rendben van!
2012. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ugyanígy éreztem az elsőnél!Ahogy megtudtam,hogy terhes vagyok rohantam a dokihoz,folyamatosan az járt a fejemben,hogy valami baja van,valami nem jó,csak nehogy elveszítsem....És az is lett a vége.Most ez nem áll fennt,csak pl.érdekes,hogy még egyszer sem hánytam....bár nem is hiányzik...csak émelygek.Bár a hugom sem hányt egyszer sem...Szóval azért az egészséges aggodalom bennem van.
2012. nov. 11. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!