Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vol köztetek olyan, aki...

Vol köztetek olyan, aki habituális vetélőként végül egészséges babá (ka) t szült? Ha igen, hány vetélés (missed ab) után, és milyen kezelések mellett? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, hogy merre induljak! Sajnos most vagyunk túl kb. fél éven belül a 3.! vetélésen (missed ab is volt közte), és a doki nem nagyon akar vizsgálatra küldeni. Szeretném kérni tőle, hogy ide meg oda küldjön el, mert amikor kértem tőle, akkor adott beutalót, de magától nem nagyon aktív. Segítséget várok, de sürgősen ha lehet, mert egyéb (munkahelyi) szempontból is fontos lenne (azon túl, hogy nagyon vágyunk már rá), hogy mielőbb babás legyek, és ne haljon el a 4-5. héten.
2010. jan. 27. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

A lányomnak 5 vetélése volt, mire orvost váltott, az új azonnal elküldte a férjével együtt genetikai kivizsgálásra. Itt meg is találták az okát, és azóta már két szép gyerekük van, akik teljesen egészséges.

Te is keress másik orvost, mert olyan nincs, hogy nem akar tovább küldeni.

2010. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindkét gyermekemnél a 8 terhességi héten vérzés és iszonyú görcsök léptek fel.A kórházban meg is mondták,hogy készüljek fel a vetélésre.Mindkétszer két hetet töltöttem kórházban,szigorú fekvésben,magzatmegtartókkal telenyomva.Rémálom volt,de megmaradtak!

Most az egyik 9 éves nagylány a másik 4 éves rosszaság kisfiú :))

2010. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az első kedves válaszolótól kérdezném, hogy a genetikai kivizsgáláson mi derült ki, mi volt a baj??? Komoly, vagy "csak valami hormonprobléma", ami könnyen kezelhető hormonkészítményekkel?

Mindenképpen felkeresek egy másik orvost, ugyanis ma voltam reggel a régi dokinál, akitől kértem, hogy szeretnék egy átfogóbb kivizsgálást, mire közölte, hogy mivel még csak másjusban lesz egy éve hogy próbálkozunk, nem tartja indokoltnak, majd májusban megbeszéljük (az egy évről én is hallottam, de csak olyanoknál, aki addig nem esik teherbe Nem hiszem, hogy egy évig folyamatosan el kell vetélnem ahhoz, hogy valaki megnézzen!) És amikor megkérdeztem, hogy akkor most mit csináljunk, a válasza az volt, hogy "Gyereket!" Hát nagyon vicces, csak ebben a témakörben kezdem elveszteni a humorézékemet :-(

2010. jan. 28. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

Remélem még figyeled az oldalt..

Én is hasonló problémával küzdök, már a 4. babát veszítem el és szinte mindig a 8.héten.Hormonvizsgálaton, Torch-on, HSG-n már túl vagyok, de semmit nem mutattak.Minden rendben volt. Most kaptam már az 5.héttől gyógyszereket, hogy megmaradjon a baba, de mégsem maradt meg.Tegnap jöttem haza a kórházból.Az orvosom átfogóbb vizsgálatra küld mindkettőnket.Lesz kromoszóma, meg immunológiai vizsgálat, meg részletesebben átvizsgálják a méhemet.Nagyon félek,de remélem kiderül mi okozza a bajt és minden rendbejön.

Válts orvost mielőbb!

2010. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!