Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 132/92-es vérnyomás mennyire...

132/92-es vérnyomás mennyire számít veszélyesnek? A méhlepénynek ettől lehet baja, vagy csak ha tartósan 90 fölötti a per érték?

Figyelt kérdés

1 órával később újra megmértem, akkor 118/77-et mutatott a mérő. Később újra mértem akkor 128/78-at.


Eléggé megijedtem a reggeli első 132/92-es értéktől.

Jövő héten kell áramlásvizsgálatra mennem, ugye ettől a reggeli értéktől nem lehet baj?


Köszönöm mindenkinek aki válaszol.



2012. nov. 10. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írod hány hetes vagy. Ha 38. héten ennyi, akkor nem sok okod van aggódni. Mondjuk a /92 még nem egy vészes érték, főleg hogy a szisztolés értéked jó. A méhlepény meszesedés tartós 140/90 felett gyorsul fel.
2012. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj ez még nem olyan nagyon magas, hogy baj legyen belőle. Pihenj sokat és ne idegeskedj!
2012. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lesz baj,pihenjél!

Nálam is ez az érték volt tegnap.

37hkm

2012. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megnyugtattatok.

Egyébként még csak 26 hetes terhes vagyok.

Emiatt is ijedtem meg egy kicsit.

Tényleg nagyon remélem hogy a picimmel minden rendben lesz.

2012. nov. 11. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!