Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégésre valami tipp? 3...

Gyomorégésre valami tipp? 3 napja folyamatosan ég a gyomrom már próbáltam szódabikarbónát, tablettát is!? Vmi más ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Salvus víz?
2012. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát nem szabad a magas sótartalma miatt.
2012. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a tejet tudom neked ajánlani ugyanis kálcium kell ami megköti a savat!!
2012. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a tej pl addig jó,amíg iszom és utána újra gyomor égés.

a rennie csak csillapít,a talcid/vényköteles/ semmit nem használ.

egyedül a szódabikarbóna,de csínyán bánok vele,mert nem szabad túlzásba vinni.

én 39 hetes vagyok és végig égett a gyomrom,már ha kajára néztem is....

úgyhogy átérzem a helyzetedet.

2012. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket. Most mondta egyik gyógyszerész ismerősöm h a szódabikarbóna nem igazán jó olyan szempontból : A gyomor érzi h nincs sav mert közömbösíti a savat erre azt a reakciót váltja ki hogy meg többet termel és így nem megoldás!!

A tejet kipróbáltam úgy néz ki elmúlt tőle remélem nem is kezdi elölről eddig sose égett a gyomrom most kezdett el 23 hetes vagyok remélem nem végig lesz így!!! :S

Kedves utolsó már szerencsére nekem már nem sok van és kibújik a kis pöttöm és megszűnik :) De köszike tényleg mindenkinek a hasznos tippeket! :)

2012. nov. 10. 19:23
 6/8 A kérdező kommentje:
vagyis neked nem nekem :D :D :D elírtam kicsit :)
2012. nov. 10. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
citromos víz. Nem, nem hülyültem meg, a citrom a legjobb lúgosító.
2012. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a rennie bejött, mindegyik ízesítésű, bár a "kedvencem" a jégmentás. És egyél többször keveset, ne egyszerre sokat. Meg próbáld kia szódavizet, pl én bodzaszörpöt iszom szódával minden étkezés után, és teljesen rendben van a dolog, csak 2-3 naponta van gyomor égésem.


38 hkm

2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!