Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párommal egy ideje együtt élünk. Most ö hónapok óta nem dolgozik mert beteg. A szexuális életünk megromlott. Próbáltam óvatosan közeledni hozzá, de már azt sem engedi hogy megpuszilgassam, folyamatosan elutasít. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szerintetek komolyan az itthonlét miatt lett ilyen a helyzet, vagy már nem kíván engem?

Hogyan közelíthetnék hozzá megint? Hogyan hódíthatnám vissza?


2011. jan. 26. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg nagyon aggasztja, hogy nem dolgozik. Elég stresszes, mikor az ember kiszolgáltatottnak érzi magát.


Próbáld elterelni a figyelmét a dologról.

2011. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

A betegsége. Ilyenkor az szokott lenni, hogy lelki válságban van, elmegy az önbizalma. Tudod, nem dolgozik, beteg is, olyan haszontalannak érzi magát biztos.

De nem veled van a baj! Nehogy elkezdj rágódni!!

Beszélgess el vele szépen...a betegségével törődj, gyógyítgasd, és pl. ilyen jellegű beszélgetések kellenének: szívem, látom hogy rossz a kedved/nem vagy jól/ valami bánt. Elmondod? Szeretnék segíteni! Próbáld felvidítani! Csak beszélj vele sokat!

Kitartás, és ne magadban keresd a hibát.

2011. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

én ugyanebben a helyzetben vagyok

egy hónapja táppénzen vagyok, és pasimmal egy műszakban vagyunk de ő melózik, és ő jön hozzám, de nem minden nap, inkább szabadnapokon, és én jobban kívánom a szexet viszont lány létemre mint ő, ez furi, de elgondolkodtam azon, hogy mi van ha masztizik vagy mittomén és velem már nem kell neki a szex

férfi létére fura

vagy azt hiszi csak szexre kell nekem, mert nimfónak tart és ezért utasít vissza? Néha pont ezért érzem azt h nem szeret, vagy más nőkről ábrándozik

néha itt alszik és nem nyúl hozzám, max ha én nyúlok hozzá, de néha elalszik közben,

ha meg van is valami akkor nem mindig teszi be, inkább csak ujjaz vagy kinyal, meg én is kényeztetem orálisan meg kézzel + 69

lehet csak fél hogy benyitnak? vagy fáradt a szexhez? Vagy

az a baja hogy nem jön meg a menzim? peteg vagyok, és azért nem jön meg, nem terhesség miatt, de amúgy szedek bogyókat, most gumit is vettem, hogy bátrabban szexelhessünk, ő akart venni, de csak mondta hogy vesz és hetekig semmi, így elegem lett és vettem én

2011. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már ott tart lelkileg hogy nem tudja mit akar tölem,teljesen hideg velem szembe.Azt mondja hogy jobb lenne szakítani mert engem ezzel csak bánt,egyik oldala ezt akarja a másik meg nem.Napok óta átnéz rajtam.Kétségbe vagyok esve.Most mit csináljak?
2011. febr. 7. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!