Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme Megérzése?

Szundika20 kérdése:

Baba neme Megérzése?

Figyelt kérdés

Kinek nem jött be a megérzése terhesség alatt pl: úgy érezte Fiú lesz de lánya lett vagy fordítva...

Köszönöm



2012. nov. 12. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elsőnél fiút éreztem lány lett,másodiknál fiút éreztem,azt is szerettem volna,fiú lett.:)
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is most folyton azt mondom h fiú de lányt szeretnék de nem megérzés csak ha rá gondolok egyből fiú jön a számra:D
2012. nov. 12. 17:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

elsőknél fiút éreztem azok is lettek.

Most határozottan lányt,fiú lesz..

2012. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

tudtam hogy fiam lesz, nem volt kérdés-pedig egyszer azt álmodtam van egy lányunk-elmondani se mertem az apjának....

aztán a 18 hetes uh-on mondta a doki hogy lány és 1000% kétszer kérdeztem mennyire biztos..Ő meg hogy te jó ég hanyadik lány, mire csak néztem hogy jah első baba csak beleéltem magam.. azóta beleéltük magunkat, hogy lányunk lesz...-de ez már tényleg biztos...


:)


25 hkm

2012. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen bejött. Lányt éreztem, lányom lett.

Mondjuk engem nem befolyásolt semmi, mert első gyerek és úgy voltam vele, hogy tényleg teljesen mindegy, csak egészséges legyen....

2012. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Előző terhességemnél 1000%-ba éreztem hogy lány de elvetéltem úgy hogy ez sose derült ki.. Mindig is lányt szerettem volna és most annyira várom a megérzést hogy szerintem már azért nem jön.. sztem azért mondok mindig fiút mert pont azt nem akarok... XD mindenki azt szeretné ha lány lenne:)
2012. nov. 12. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem bejött! :)


Mindenki fiút mondott,és fiút éreztem én is és az is lett!

Van amikor bejönnek az erős megérzések! :)

2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én mindháromnál határozottan lányt éreztem, 2 fiam van, ma mondták 32 hetes UH-n, hogy fiú :D
2012. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindháromnál határozottan fiút éreztem, azt is álmodtam (nem mintha lánynak nem örültem volna, csak ezt éreztem). Két kislányom van, és most tudtam meg, hogy a harmadik is lány lesz. Na ennyit a női megérzésemről. :)
2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én nagyon fiút érzek és már 2x álmodtam is,hogy kisfiú lesz. sőt, sógornő is megálmodta,hogy fiú lesz. csak nagyi mondja,hogy lány,mert kerek a hasam :) sajnos 20 hetesen nem derült ki, várhatok még 4 hetet :S de én is kíváncsi vagyok bejön-e :) majd írd meg mi lett! :)
2012. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!