Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen babám súlya 2000g...

35 hetesen babám súlya 2000g ez nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
Már feküdtem bent közel egy hetet a kórházban, mert mondták, hogy pici a baba súlya. 32.héten fektettek be, akkor becsülték 1500 g-ra a babát. Most hetente kell kontrollra mennem és az elmúlt 1-2 hét alatt csak a súlya nőtt, a többi adata majdnem ugyan annyi. :(

#kicsi #2000 g
2012. nov. 12. 17:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, azért fektettek be, mert pici a baba. Egyik nap uh-n nézték, a másik nap meg ctg-n, és ez így ment felváltva 1hétig. Ezenkívül nem csináltak semmit, csak a szokásos vizelet, vérnyomás, súlymérés, amit minden betegnél csinálnak.

Mikor kérdeztem, hogy ezért miért kell bent lenni és miért nem lehet úgy megoldani, hogy naponta bemegyek és megnézik..a válasz az volt, mert itt figyelnek rám és ha valami baj lenne helyben vagyok..

2012. nov. 13. 10:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, gyanítom a kórháznak kellett a pénz, amit utánad kaptak, amiért felvettek a kórházba. Azért mondom ezt, mert az én babám kisebb volt a tiednél, de fel sem merült, hogy emiatt be kéne feküdnöm, csak gyakrabban kellett UH-ra járnom.
2012. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!