Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ég, viszket, szúr odalent és...

Ég, viszket, szúr odalent és reggel sárga zöld darabos jött ki. Holnap megyek dokihoz. Addig használhatok valamit vagy hívjam fel hátha tud fogadni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A canesten kombit lehet használni. Sajnos nekem is volt terhesség alatt ilyen, de ennek ellenére mindenképp menj orvoshoz.
2012. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jubilee ***** válasza:
100%
Ha sárga vagy zöld, akkor az valószínűleg nem gombás fertőzés. Terhesen ne kísérletezz semmivel! Hívd az orvosod!!!
2012. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit azt mondta,hogy canesten krém.De hát a sárgás_zöldes folyásra az jó? hát viszketésre,égésre oké,de belsőleg hogy hat?
2012. nov. 13. 17:17
 4/9 Jubilee ***** válasza:
Belsőleg az sehogy nem hat...Mikor tudsz elmenni hozzá?
2012. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor volt gombás fertőzésem,és hogy ne kelljen mennem orvoshoz én is a Canesten komit használtam.DE sajnos mindig visszatért,így csak el kellett mennem nőgyógyászhoz.Mondta a doki,hogy a Canesten egy nagy szar,nem használ semmit.Hát észre is vettem,mert ha olyan jó lenne,akkor nem tért volna vissza 7x is.Orvoshoz menj ezzel a problémával és ő írjon fel neked valamit!!A Canesten csak ideig-óráig tart,és terhesség alatt ez veszélyes is lehet.Én a dokimtól kapszulát,krémet és injekciót kaptam(tavaly júliusban).Úgy helyrehozott ez a 3 dolog,hogy azóta sem jött vissza a gombám!!!
2012. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt 2szer gombás fertőzésem, de sosem volt sárgás zöldes. Sőt hófehér volt, rengeteg és inkább sűrűbb. Olyan volt mint a túró. Ez szerintem nem az ami neked van. Az orvosnak is látnia kéne, nem elég a telefon. Addig ne használj semmit.
2012. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
holnap du.körül megyek hozzá.
2012. nov. 13. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most kaptam el egy fertőzést amniocentézis után zöld folyásom volt, elmentem a dokihoz, aki kérdezte nem viszket e, mert ez még tünet hozzá. Legalább a viszketést megúsztam, kaptam rá klion kúpot 10 napig kell használni, biztos te is kapsz! Gyógyulást! Ja és kerüld a fürdést ha eddig fürödtél, csak zuhi!
2012. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amióta tudom,hogy terhes vagyok azóta csak zuhanyzok.Hála istennek már nekem sem viszket meg ég.Erre jó volt a canesten.
2012. nov. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!