Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már jóslófájás? Ma vagyok...

Ez már jóslófájás? Ma vagyok 35 hetes. Szinte mindennap legalább egyszer van ilyen megjön érzés - alhasi fájdalom-. Tegnap kétszer is tapasztaltam fehéres, tejes kis folyást .

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni ilyen megjön érzés, elvileg ezek jóslók. Nekem a dokim magnéziumot mondott hogy szedjek többet ha érzem. De neked már csak 1 hétig lehet szedni. A folyás szerintem normális.

Szép babavárást így a vége előtt 5(?) héttel :)

32 hetes pocakos

2009. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap léptem a 35. hétbe és nekem is 3 napja görcsölget a hasam. Nekem ma például 3-4-szer is. Szerdán voltam dokinál és azt mondta, hogy most már előfordulhat és ha megindulna a szülés akkor sem tennének ellene semmit, mert a babánk már elég fejlett ahhoz, hogy világra jöjjön. De azért engem is nyugtalanít, hogy normális a görcsölés? Egyébként van hogy erősebb, van hogy gyengébb és pár perc alatt elmúlik. Neked is ilyesmik?
2009. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!