Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem múló fertőzés terhesség...

Nem múló fertőzés terhesség alatt! Volt másnak is ez a problémája? El vagyok keseredve és aggódom!

Figyelt kérdés

Hosszan elnyúló bakteriális fertőzés, hólyaghurut, egyre kellemetlenebb panaszokkal! Antibiotikum kúra után is változatlan helyzet! :( Pedig az arra érzékeny gyógyszert kaptam!

Már terhesség előtt is többször volt ilyen, de mindig ki lett kezelve.


2012. nov. 13. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. én 31 hetes vagyok. 28. héten találtak fertőzést a vizeletemben. Kaptam rá antibiotikumot, de semmi. Azóta is fennáll, 3,4 naponta orvoshoz járok. Csütörtökön megyek legközelebb. Ja, és valami más is lehet a dologban,mert hüvelynél viszketés érzek, de annyira hogy nem tudok aludni, sem a kézzsibbadástól. Éjszakánkénk csak járkálok, borzalmas. Ma beszéltem telefonon a dokimmal, azt mondta, mivel többször volt ilyen nálam, az antibiotikumra már nem reagál a szervezet, immunis rá. Úgyhogy átérzem min mész keresztül. Neked doki mit mond? Hány hetes vagy?
2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszönöm az együttérzést! Tényleg egy cipőben járunk, mert nekem ugyanaz van, amit leírtál. Viszketés, égés és baktérium a vizeletben, fájdalmas pisilés... Annyi a különbség, hogy nekem már az első vizeletvizsgálatom alapján, már az első trimeszterben antibiotikumot kellett szednem sajnos! :( És most az újabb vizelettenyésztés kimutatta, hogy a helyzet változatlan! Tehát feleslegesen szedtem a gyógyszert!? Dokihoz csak jövőhéten tudok menni! 15 hetes vagyok.
2012. nov. 13. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
A második babámmal volt így, három antibiotikum se használt, aztán szülésig se múlt el. Utána minden ok nélkül elmúlt, a babának semmi baja nem lett, azóta se tudom mi történt .
2012. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Első vagyok. Most jöttem a dokitól, még mindig fennáll a fertőzés. jövő héten kapom meg a laborból az eredményt!! Megőrülök én is, mi lesz azt nem tudom. szerintem kapok megint antibiotikumot!

Te hogy vagy? Voltál azóta orvosnál? Kíváncsi vagyok mit mondott. Majd írj.

2012. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Voltam orvosnál, monural port írt és ha ez sem használ, sajnos úgy néz ki megint egy antibiotikum kúra kell rá. A panaszok nem múlnak, sőt egyre rosszabb! Remélem most már hamarosan túl leszünk ezen, mert nagyon kellemetlen! :( Addigis sok folyadék, kamillatea, tőzegáfonya...

Jobbulást!!

2012. nov. 16. 14:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvan az eredményed? Milyen lett? Jobban vagy?
2012. nov. 22. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Pont tegnap voltam orvosnál. Még mindig fennáll a fertőzés sajnos. De már nem idegeskedek emiatt. Annyit mondtak, hogy igen kis mértékű, ezért nem kapok már antibiotikumot, mert többet árt az antibiotikum. Szóval ez van. A baba jól van, mocorog, már befordult :)


Veled mi a helyzet??? Hogy vagy??

2012. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Örülök, hogy így állsz hozzá, biztos rendben lesz minden!

Nekem most azóta jobb lett, enyhültek a panaszok, így én sem szedek most antibiotikumot! Remélem így is marad!

Kívánok Neked további problémamentes kismamaságot, könnyű szülést és egy gyönyörű, egészséges babát! :-)

Ja, igen és még egy kérdés... kislány vagy kisfiú lesz?? :-)

2012. nov. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!