Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19/f vagyok barátnőm (17/l)...

Kurosaki-ichigo kérdése:

19/f vagyok barátnőm (17/l) közölte velem hogy még nem jött meg neki (vasárnap kellet volna megjönnie).1-2 héttel ezelőtt voltunk együtt védekeztünk mint mindig. Most késik neki vagy most gyerek lesz? Eddig sohase késett (néha 1-2 napot)

Figyelt kérdés
Meg szeretnénk tartani de még suliba jár ő meg énis :/ mien módszer lehetséges most? tesztet ezen a héten fog elvégezni menyi az esélye hogy most terhes?

2012. nov. 13. 21:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem amíg nem jön meg neki vagy amíg nem végez el egy tesztet addig nem fogod tudni semmivel sem megnyugtatni,mivel izgul és fél szegény.Ha nem szakadt ki a gumi akkor nem hiszem,hogy terhes!!Szerintem is csak késik neki.Ha 1-2 hét múlva sem jön meg neki,akkor már lehet aggódni.De nyugi,nem lesz semmi gond.
2012. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Bármennyit késhet. Hormonbaj esetén akár hónapokra, évekre is kimaradhat. Bár ez igen valószínűtlen, ha eddig semmi baja nem volt.

De bnőmnek pl. tök rendszeres, mégis volt neki, hogy 2 hetet késett.

A teszt meg 400-2000 forint, attól függ milyet veszel.

2012. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
ellenörizük mindig es alltalaban amint elmegyek kiveszem vagy epp akkor megyek el mikor mar kint van ezert se ertem hogy lenne terhes
2012. nov. 13. 22:17
 14/39 Jégtánc ***** válasza:
Úgy látszik megint lepontozó manók járnak erre:) Egészségére:)
2012. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
lepontozok??? ezt hogy érted?
2012. nov. 13. 22:18
 16/39 anonim ***** válasza:

Úgy se lesz terhes, ne parázzál már. A gumi megbízható. Ha nem szakadt ki, és nem volt olyan, hogy "csak egy kicsit bedugom koton nélkül", akkor nem terhes.

Holnap csináljon tesztet, aztán felejtsétek el.

2012. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
A késést nem lehet általánosítani.Mindenkinél más.Valakinél totál pontosan jön semennyi késéssel,van akinek csak 1-2 napot,de van olyan is akinek 1-2 hetet késik.Nekem amikor én voltam ennyi idős,max 1 hetet késett amikor késett.Egyetlen egyszer volt olyan hogy 2 hetet.De viszont soha nem jött pontosan.2-3 napot mindig késett,de volt olyan is,hogy 1-2 nappal hamarabb jött.Ez nagyon változó.A gyógyszertárban a terhességi teszt 500 és 1000 ft között van.A rossmann-ban,tesco-ban,dm-ben nem tudom,mert ott még sohasem vettem.
2012. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Ha óvszert használtatok és utána megnéztétek, hogy nem lyukas, akkor nem terhes, csak túlstresszeli.

Vegyetek egy tesztet már 400 ft-ért is lehet kapni, hogy megnyugodjon.

2012. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
ha elsö menet után volt még 1? másik gumival (de én meg fürödtem és alaposan meg törülköztem) ekkorse lehet terhes????
2012. nov. 13. 22:36
 20/39 anonim ***** válasza:
Nekem órát lehetett volna hozzá igazítani, olyan pontos volt, de a suliban meg utána a munkában ha stresszeltem, változott, késett, korábban jött...Volt, hogy kimaradt, akkor 2 tesztet is csináltam, és a következő hónapban jött csak meg...
2012. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!