Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és mennyit szedjek be...

Enci18 kérdése:

Mikor és mennyit szedjek be arnica, caulophyllum, cimicifuga nevű homeopátiás bogyókból szülés felkészítésére?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok,mert sokféle szedésről olvastam.Már beszereztem mindhármat de nem tudom hogy kezdjem el szedni.36 hetes kismama vagyok
2012. nov. 14. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Egyiket sem! Miért szokás Magyarországon ennyi vacakot szedni a kismamáknak? Külföldön ezek tilosak, mert többet ártanak, mint használnak.
2012. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Golan Trevize ***** válasza:
46%

Teljesen mindegy.

Hatóanyag egyikben sincs.

Ha egyet sem veszel be, azzal sem maradsz le semmiről, ha ezret veszel be, annak se lesz hatása.

2012. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első, remélem vicceltél, amikor azt írtad, ez külföldön tilos, mert árt!

A homeopátiának az a lényege, hogy a jól megválasztott szer nem gyógyít, hanem segíti a szervezet természetes(en normális) működését.

A legnagyobb gyártók franciák és németek, ott sokkal nagyobb kultúrája van ennek.

Kérdező, priviben, email-címre szívesen küldök egy komplett prezit terhesség-szülés-gyermekágy témakörben.

2012. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Golan Trevize ***** válasza:
30%

"A homeopátiának az a lényege, hogy a jól megválasztott szer nem gyógyít, hanem segíti a szervezet természetes(en normális) működését."


Helyett: csakis és kizárólag placebo-hatása van.

2012. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Golan Trevize veled érted egyet. Annyit veszel be amennyit akarsz. Kifejezetten nicnsenek azok a hatóanyagok benne mint a rendes gyógyszerekben. Ez úgymond a tudatod alatt hat csak :) Szóval ha van kedved plusz tablettákat szedni akkor szedjed de amúgy nem történik semmi ha nem szeded sem. A szülés nem hiszem h könnyebb lesz tőle :)
2012. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne szedjétek, nem kötelező.

Nekem bevált.

2012. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:

MINDEN homeopátiás bogyó nem más, mint egy tejcukor golyócskára csöppentett vízcsepp.

Sem több, sem kevesebb.

Teljesen mindegy, hogy mi van ráírva, hány kakast áldoztak teliholdkor, amikor készítették, és milyen arámi nyelvű ráolvasásokat mondogattak.

2012. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os örülök h bevált de attól még ez így van. Nem mondta senki h nem szed semmilyen fajta formáját csak elmondtuk mi van benne. Nem ugyanaz. Én köptető formában szedtem köhögésre. Itt a lényege az volt h baja nem lesz tőle semmiképp sem ha szedi mivel HOMEOPÁTIÁS! Olvass kicsit utána!
2012. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az orvosom azt javasolta, hogy a caulophyllumból és a cimicifugából 36. héttől napi egyszer 5golyó, szülésnél fél-1óránként 5golyó! Az arnicat szülés utánra javasolta! Én tegnap kezdtem szedni, meglátjuk!
2012. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerintem annak hat a homeopátia aki hisz is benne,aki nem és ugy szedi ne is várjon hatást.ezért kértem hogy tapasztalatokat várnák róla.Azt már eldöntöttem hogy szedni fogom:)
2012. nov. 14. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!