Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye Dr....

Kinek mi a véleménye Dr. Varga Zsolt egri szülész-nőgyógyászról? Akik nála szültek milyen véleménnyel vannak róla?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nála szültem 10 hete és a terhesgondozáskor is sokszor találkoztunk (sztk-ba jártam). Sem jót sem rosszat nem tudok róla mondani, a munkáját elvégezte. Konkrétan a szülésnél nem emlékszem hogy ott lett volna, bár ő volt az ügyeletes. Vajúdás alatt többször odajött, nyugtatott, biztatott. Szépen összevarrt (jegyzem meg ő az egyik, aki felszívódóval varr), szülés után 3 héttel már meg sem éreztem a helyét sem.
2012. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kinek volt esetleg fogadott orvosa?
2012. nov. 13. 12:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem mennék hozzá,rengeteg a betege,ő az egyik legpénzéhesebb....nem foglalkozik szerintem úgy egy beteggel.De ez csak az én véleményem.
2012. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira pénzéhes, mint bárki más!Ha végig hozzá jársz terhesgondozása (magán), akkor a szülésért már nem kér pénzt. Ezt olyanoktól tudom, akik hozzá jártak. De aki csak a szülésre fogadta meg, annak is csak annyit mondott, hogy annyit ad, amennyit gondol (nincs fix tarifája).

Fülöp sokkal pénzéhesebb!

2012. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem fog bemenni a szülésre,ne is álmodj róla hogy bent lesz,kivéve ha épp ő az ügyeletes.a legpénzéhesebb ember,rengeteg betege van,alig lehet hozzá "eljutni"Kovács Sándornál szültem,nagyon jó szakember,nagyon kedves és emberséges,segítőkész,mindent elmagyaráz.
2012. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Jászárokszállás válasza:
Én nagyon kedvelem, éppen azért választottam, mert ő volt az egyetlen, aki a gondozóban megjegyezte a nevem, ezt a többi orvosról nem tudnám elmondani, még arról sem, akinél az első gyermekem született (a mai napig nem ismer meg a folyosón sem). Szerintem szakmailag is jó, az első terhességemnél már az első nst-nél kiszúrt valamit, amivel rögtön elküldött az akkori gondozó orvosomhoz, aki akkor nem figyelt erre a jelre oda, és ebből lett is egy "kis" probléma, négy héttel később... Sokan mondták, hogy nagyon jó UH-diagnoszta, szerintem is az, ezt csak megerősíteni tudom, nagy a rutinja benne szerintem. A magánrendelője jól felszerelt, pl. tökéletes 4D-t csinált, és mindig kellően elegendő időt szentel rám, minden kérdésemre készségesen válaszol, és kb egyszer láttam csak nyűgösnek, egyébként mindig nagyon kedves volt eddig. Szerintem az természetes, hogy ha valaki évekig tanul egy orvosi egyetemen, és aztán sok-sok évig gyűjti a tapasztalatokat, és bevállalja, hogy éjjel-nappal rendelkezésre áll, akkor annak úgymond elkérje az árát, ezzel én is így lennék. Nem mellékes, hogy ő a többi dokival ellentétben ad nyugtát (sőt egészségpénztári számlát is!), tehát mivel tisztességesen adózó állampolgár, neki nem marad a zsebében annyi pénz, mint a többieknek, és már csak emiatt is megengedhetné magának, hogy többet kérjen el, mint mások. Ehhez képest Varga doktor 8000 Ft-ot kér a terhesgondozásért, havonta egyszer kell hozzá menni, az Uh 5000 Ft ha a magánban csinálja, a 4D UH 12 ezer volt, a szülésért úgy tudom általában mindenki a terhesgondozási díj tízszeresét kéri, így ő pl. 80 ezret kér. Én nála fogok szülni most, benne sokkal jobban megbízom, mint az eddigi orvosaimban, bár attól függetlenül foglalkoztat az a kérdés, hogy mennyit lesz bent velem, mert úgy hallottam, nem sietős, és "csak a végére ér oda", ezt nem tudom. (Igaz az elsőnél is jórészt egyedül vajúdtam, az akkori orvosom óránként egyszer bejött megvizsgálni, de nem is hiányzott belőle akkor több...) Szóval én jó szívvel tudom ajánlani.
2012. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jászárokszállás válasza:
Ja bocs, most látom, hogy Egerben is van egy ugyanilyen nevű doki!!!! Az én véleményem a tatabányai kollégájáról szólt. Remélem senkit nem vezettem félre, bocsánat! Természetesen fogalmam sincs róla, hogy az egri orvos milyen lehet.
2012. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Piroska05 válasza:
0%
Dr. Varga Zsolt jelenleg fel van függesztve ! Több per is van ellene, mert előfordult, hogy meghalt vagy sérülten született kisbaba. Az egri kórház sok esetben az orvos mellé állt, hiszen rengeteg kismamát hozott, de már nagyon sok esetről van szó. Hiába rokonszenves, szüléskor nem megbízható orvos, én más orvost keresnék a helyedben. :(
2013. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ezt hol hallottad?Honnan tudod?Ez tényleg igaz?
2013. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Chilo9 válasza:
sztem jó tudni az ilyeneket!!! én Fritz-nél szültem!!! tirpákiáról érkezett, nem volt bent csak a szülésnél, néha odatolta az orrát, de ennyi!!! viszont egészséges!!! a varrásnál nem adott érzéstelenítőt!!! mondjuk én turbóval "letudtam" a dolgot és sokan szültünk aznap Egerben (8-an) és ő volt az ügyeletes!!! éjjel 2-kor kerültem be 10 perces fájásokkal!!! telefonáltak neki és amikor végre odajött a szülőszobára látszott a szétaludt feje!!! bunkózott és mintha én tehetnék róla, h. pont most szülök, úgy nézett rám és viselkedett velem!!! V.Zsoltot nem ismerem, konkrétan nála nem voltam terhesgondozáson sem!!! nem volt fogadott dokim, de jobban jártam vna, ha 4 órával később kerülök be!!! Bagdán volt a d.e.-ös ügyeletes!!! a legtöbben őt dicsérik és sztem is jó fej, ő volt az első aki figyelembe vette, h. 1. terhesség és nem rutinként kezelt, hanem elmondta mi, merről, hány méter!!! a másik Kelemen volt!!! nála vtam utsó nst-n!!! ő is elmondott mindent!!! remélem segítettem azoknak, akik most választanak dokit!!! am sztem fölösleges!!! hasznos is tudni az ilyenekről, mert még akarok 2-t!!!
2013. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!