Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-21 hetes kismamák! Nektek...

20-21 hetes kismamák! Nektek is jóval kisebb laposabb a hasatok amikor fekve vagytok?

Figyelt kérdés

Állva ülve már elég jól látható a pocak méretem! DE, ha hanyatt fekszem teljesen lelapul! Az igaz hogy van egy kis zsírréteg a pocin, nem sok! De maga a ,,babás pocak" az laposabb jóval fekve! :D


[link] Ez egy 10 nappal ezelőtti kép! :D


Irjatok ha nálatok is igy viselkedik a pocó! :D


2012. nov. 15. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, bár már 23. hét..

:) Semmi gond. Nem vagy elhízott. Vékonynak látszol a kép alapján. Nem kell kettő helyett enned továbbra sem. :D Boldog babavárást! Gondolom első gyerek a kérdésedből ítélve. Ne izgulj! Lesz még duplája az a pocak, és az már terhes lesz, ez még áldott állapot. :D

2012. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Igen első babánkat várjuk! Aki minden bizonnyal fütyis baba lesz! :DDD


Ha sokat eszek pl este, akkor sokkal nagyobb a pocak, ez egy reggeli kép :DDD És sajnos sokszor vagyok éhes! :/ :))

2012. nov. 15. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi pocakom van, 21 hetes vagyok. reggel kisebb a hasam, este majd szét durran, azt érzem. persze ez a kajától van szerintem :)fekve nekem is kisebb, beesik.
2012. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Köszi neked is. Este dettó ez van nálam is a kajálástól :D majd szét durran :DDDD
2012. nov. 15. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én szombaton töltöm a 20. hetet és kicsit több felesleg van a hasamon de hasonló a pocakom mint a tiéd. Reggel kisebb majd estére akkora lesz hogy el sem hiszem. :) Fekve kicsit leljebb megy, de akkor is látszik hogy ott van a dudor... :)

2012. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! a 25héten vagyok most már látni a pocim fekve is! nincs nagy hasam kb akkora lehetett annyi idősen mint a tied! reggel kisebb este nagyobb de már reggel is ha felkelek látom hogy egyre nagyobb fekve!
2012. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!! Bár én már 30 hetes vagyok, de ugyan így voltam vele a ti korotokban, SŐT még most is ez a helyzet. Este lefekszem aludni, reggelre sokkal kisebb a hasam, és ha csak tapintom, szinte laposnak érzem. olyan furcsa. Aztán estére megint nagyobb a pocak, mint reggel.

Szerintem ez már így is marad!!!

2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát, aranyosak vagytok, és kellemes békés babavárást, mindenkinek! :DDD
2012. nov. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!