Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetes kismamák hogy vagytok?...

26hetes kismamák hogy vagytok? Meséljetek

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

szia!

én 25 hetes vagyok, de az majdnem már 26 :)

tegnap voltam dokinál a pici manóm szépen fejlődik, már olyan hatalmas, teljesen el vagyok képedve :)

eddig 10 kilót híztam, ami kicsit sok... jövőhéten megyek majd terheléses cukorra, attól kicsit tartok (a két vérvétel miatt-eddig mindig hentes szurkált meg)

egyébként kislányom lesz, nevet is sikerült már találnunk neki: Lilien lesz :)

kiírva elég érdekesen vagyok :) február 27-március 2-ig. elég konkrét időpont nem? :)

te hogy vagy? írj te is pár szót magatokról :)

2012. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok. 2 hete tudtuk meg hogy mi is kislányt várunk. Nevünk még sajnos nincs, nem találkoznak az elképzeléseink a férjemmel! Remélem a maradék 13 hétben sikerül olyat találni ami mindkettőnknek tetszik. Engem az éjszakai lábgörcsök készítenek ki. :( Hiába szedem a Magneb6ot. Én eddig 3kgot híztam, remélem nem lesz több 10nél a vége, mert így is túlsúllyal indultam. Nekünk a második babánk, egy 2 éves nagyfiú várja a hugi érkezését! :)
2012. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pont ma vagyok 26 hkm...

február 20-ra vagyok kiírva 4kg-ot híztam és igazából pont úgy vagyok mint terhesség előtt. nekem sajna(vagy inkább szerencsére:-D) semmi tünetem nem volt...Kislányunk lesz és valószínűleg a Nóra nevet kapja...

Budapesten élünk..

Kedves Kérdező te hogy vagy? :-)

2012. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Meglepett hogy eddig mind3an kislányt várunk. A közeli ismeretségi körömben rajtam kívül még 6an várnak babát, 1-1hét eltéréssel. A 6 főből 5 fiút vár, ehhez képest akik eddig írtunk, mind lányosak vagyunk! :)
2012. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok az jó:)

Pedig én a 18. heti genetikai vzs-ig azt gondoltam fiú, annyira hogy az Uh-os néni megkérdezte hogy hanyadik gyerek lesz lány , mire mondtam,hogy ő az első gyerek csak szentül hittem,hogy fiú..:)Meg kellett szokni, hogy rózsaszín cuccok kellenek:)

2012. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. az én ismerőseim között is elég sok a kismama mostanában. viszont fele-fele arányban vannak a fiúk és a lányok :)

én szentül hittem, hogy fiam lesz- nem tudom miért... hát nekem is hozzá kell szokni a rózsaszínhez. alapból nem szeretem, szóval nem is viszem túlzásba amikor vásárolunk. max halvány rózsaszín. szerencsére nem csak rózsaszín csajos cuccok vannak :)

hú most vissza olvasva, az jöhet le, hogy nem örülök a kislánynak... pedig nagyon, imádom már most, csak az a fránya rózsaszín... :D

2012. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3:


nem úgy jön le mintha nem szeretnéd..Csak hozzá kell szokni nagyon megértelek én is így voltam vele


:)

2012. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!