Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély, hogy már nem...

Van rá esély, hogy már nem fordul vissza, vagy még korai örülni?

Figyelt kérdés

21 hetesen voltam uh-n akkor felvégű volt a baba. most a 25. heti uh-n szintén fejvégű. mozogni is inkább följebb érzem erősebben, míg lent gyengébb mozgások vannak. így marad befordulva, vagy még azért átforoghat? sajnos (vagy nem) nincs tapasztalatom ebben a témában, első baba.

nektek mikor fordult be véglegesen?


2012. nov. 15. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 26. heti uh-n farfekvéses volt a babám, a 33. hetin pedig fejvégű és onnan már nem változott.

Úgyhogy szerintem még korai örülni, de sosem lehet tudni.

Remélhetőleg minden rendben lesz!:)

2012. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni.

A terhesgondozóban mesélte mellettem a kismama, hogy neki az utolsó héten feküdt harántba a babája, addig végig fejfekvésben volt, ezért császározta a dokija.

SZóval nem lehet tudni.

2012. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is a 32. körül mondta a doki, hogy annyira be van ékelődve, hogy nem hiszi, hogy elmozdulna. 21 hetesen még van egy csomó helyük, sokat fordulnak. Barátnőmnél az utolsó héten kezdett harántba fordulni, de szerencsére visszament a megfelelő helyre, így nem lett császár!
2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 30 héten mondta h fejvégű és hogy általában ilyenkor már nem szoktak megfordulni,de azért sose lehet tudni.
2012. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 37. hét után fordult meg.

Varátnőmnak a szülőágyon fordult keresztbe és császár lett

2012. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még rengetegszer átfordulhat és vissza is! bőven van még helye :) nekem valamikor a 33. És a 36.hét között fordulhatott be,addig harántban volt :) azóta már kibújt. Na de lényeg a lényeg,akkor kezdj csak aggódni,ha még a 38.héten sincs befordulva. Addig felesleges aggódni és előre örülni is.

Boldog babavárást!

2012. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, meg hogy megosztottátok velem a tapasztalatitokat :) remélem majd mikor eljön az ideje befordul, és természetes úton születik meg, hatalmas élmény lenne, még a fájdalmak ellenére is... bár nem tudom mennyire fáj, majd megtapasztalom :)
2012. nov. 15. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!